Cesta: Titulní stránka > Hana Hajnová - 1. náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Známe vítěze letošní fotosoutěže Evropského regionu Dunaj-Vltava

Známe vítěze letošní fotosoutěže Evropského regionu Dunaj-Vltava
V dalším ročníku fotosoutěže tentokrát s mottem „Objevte výjimečnou památku v Evropském regionu“ se umístila i fotografie z Kraje Vysočina. Autorka snímku Pavla Petrů zachytila zámek Telč neobvyklým způsobem a porota jí za to udělila 2. místo. Celý srpen a podzim zasílali foto momentky milovníci kultury, fanoušci středověku nebo zahradní architektury. Na zaslaných snímcích zaznamenali své zážitky z jednotlivých památek: působivou přírodu, jedinečnou krajinu, tajemnou historickou stavbu z Evropského regionu Dunaj-Vltava – regionu, který nezná hranice.
 

 
 

„Vítězové tří fotografií obdrží od Evropského regionu Dunaj  Vltava, jehož je Kraj Vysočina členem,  hodnotné ceny formou poukazů od firmy INTERSPORT. Zkrátka nepřijdou ani další účastníci soutěže, na které čekají ceny útěchy. Oceněným srdečně gratuluji a jsem ráda, že uspěla fotografie i z našeho kraje. A že je na ní zachycená moje milovaná rodná Telč, která tradičně patří ke stálicím oblíbených turistických míst na Vysočině. K pozornosti ale doporučuji i další soutěžní snímky, které vás zavedou na spoustu dalších zajímavých míst, které stojí za to navštívit,“  uvedla Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.


1. místo: Linda Pluchová – zámek Ort, Gmunden, Horní Rakousko

erdv


2. místo: Pavla Petrů – Zámek Telč, Vysočina 

erdv


3. místo: Maria Theresia Woitek – zámek Artstetten, Dolní Rakousko

ERDV

  • Štěpánka Ryklová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 7.12.2021 / 7.12.2021

Počet návštěv: 828
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies