Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > Projektoví partneři


 

Závěrečný workshop a konference projektu DE-LAN

DE-LAN conference Cardiff
Ve dnech 17-19. října se v Cardiffu konalo závěrečné setkání partnerů projektu DE-LAN. Partneři se opět sešli po více než třech letech v hlavním městě Walesu, kde projekt DE-LAN začal, aby završili tříleté společné úsilí.
 

 
 

DE-LAN


Workshop byl ve znamení příprav na konferenci a doladění všech výstupů, které budou předány Evropské komisi. Velká část těchto výstupů bude rovněž přeložena do češtiny a v listopadu zveřejněna na webových stránkách Kraje Vysočina. Na závěr setkání partneři vyjádřili chuť pokračovat v této spolupráci a utvořit neformální síť pro sdílení znalostí a nápadů.

Konference v Cardiffu ukázala na digitální spolupráci jako na cestu k lepší konkurenceschopnosti.

Více malých firem musí spolupracovat digitálně, pokud chtějí do budoucna efektivně konkurovat na globálních trzích. To byl hlavní vzkaz konference s titulem Digital collaboration 2012, která proběhla 18. října a svedla do Cardiffu zástupce veřejné správy a místní samosprávy, akademické obce a businessu. Účastníkům konference prezentovali příklady digitálních ekosystémů zástupci globálních hráčů jako IBM či Amazon, ale i představitelé malých lokálních firem jako Geosho. Své zkušenosti představily i univerzity např. litevská KTU a regiony, mezi nimiž byl i Kraj Vysočina. Celý program k dispozici zde.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Závěrečný workshop a konference projektu DE-LAN
 

Zodpovídá: Radek Bejdák
Vytvořeno / změněno: 23.10.2012 / 23.10.2012
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 15914
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek