Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Zástupci Kraje Vysočina navštívili pilotní aktivitu projektu DE-LAN ve Walesu

Zástupci Kraje Vysočina navštívili pilotní aktivitu projektu DE-LAN ve Walesu
Ve dnech 24. a 25. srpna se zástupci Pracovní skupiny elektronické bezpečnosti zúčastnili návštěvy pilotní aktivity projektu DE-LAN ve Walesu. Kromě zástupců krajského úřadu se návštěvy zúčastnil zástupce Vyšší policejní školy v Jihlavě a Státní zástupce.
 

 
 

DE-LAN

 

 

 

 

 

Ve dnech 24. a 25. srpna se zástupci Pracovní skupiny elektronické bezpečnosti, zřízené při Krajském úřadě Kraje Vysočina, zúčastnili návštěvy pilotní aktivity projektu DE-LAN ve Walesu. Kromě zástupců krajského úřadu se návštěvy zúčastnil zástupce Vyšší policejní školy v Jihlavě a Státní zástupce.

Účastníci se seznámili s projektem eCrime Wales, který v regionu Wales funguje již řadu let. Také zde působí pracovní skupina a nyní tento projekt spolupracuje s pilotní aktivitou projektu DE-LAN.  Dále navštívili mezinárodní datové centrum British Telecom, kde měli možnost vidět jejich bezpečnostní opatření.

Druhý den návštěvy byl zaměřen na práci policie a elektronickou bezpečnost. Nejprve zástupci pracovní skupiny navštívili odbor informační kriminality waleské policie a  poté byli seznámeni s preventivním programem pro žáky škol zaměřeným mimo jiné na elektronickou bezpečnost. Na závěr účastníci navštívili společnost  CASSIDIAN jejíž zástupce je členem pracovní skupiny projektu eCrime Wales. Tato společnost se zabývá elektronickou bezpečností a je členem International Cyber Security Protection Alliance.

Návštěvu Walesu hodnotí účastníci velmi pozitivně, byli navázány nové kontakty a následovat bude prezentace výstupů na Setkání pracovní skupiny k elektronické bezpečnosti a na Setkání informatiků jednotlivých krajů ČR. Užší spolupráce s partnery z Walesu v oblasti el. bezpečnosti a spolupráce na zefektivnění práce v rámci pracovní skupiny bude pokračovat i nadále.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Zástupci Kraje Vysočina navštívili pilotní aktivitu projektu DE-LAN ve Walesu
 

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 30.8.2011 / 30.8.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 14576
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek