Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Zástupci Kraje Vysočina dnes prodloužili partnerskou smlouvu se Zakarpatskou oblastí Ukrajiny

Zástupci Kraje Vysočina dnes prodloužili partnerskou smlouvu se Zakarpatskou oblastí Ukrajiny
Dnes v dopoledních hodinách hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a Ivan Ivanovič Baloha, předseda Zakarpatské oblastní rady Ukrajiny stvrdili svými podpisy smlouvu o pokračování partnerství mezi oběma partnerskými regiony na dobu neurčitou. Dalším významným dnes podepsaným dokumentem je partnerská smlouva mezi městy Pelhřimov, Mukačevo. „Od roku 2008, kdy se obě oblasti staly partnery, došlo k důležitým výměnám zkušeností a na zakarpatské straně se zrealizovaly projekty za několik desítek milionů korun. Podle stanovených strategických cílů Zakarpatské oblasti jsou finanční prostředky věnované Vysočinou investovány především do oblasti školství, sociální a zdravotní péče, kultury a cestovního ruchu,“ okomentoval Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.
 

 
 

Společně se delegace účastní i skupina senátorů, která zastupuje Sdružení přátel Zakarpatské oblasti Ukrajiny. Členy sdružení je 38 senátorek a senátorů, kteří se přihlásili k přátelství a individuální podpoře bývalého území Podkarpatské Rusi. Za tímto účelem bylo podepsáno Memorandum o spolupráci mezi sdružením senátorů a Zakarpatskou oblastí Ukrajiny, které za senátory podepsal čestný předseda sdružení Miloš Vystrčil a za Zakarpatskou oblast Ukrajiny předseda Ivan Ivanovič Baloha.

 

 

Prodloužení smlouvy o spolupráci se Zakarpatskou oblastní Ukrajiny

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Zástupci Kraje Vysočina dnes prodloužili partnerskou smlouvu se Zakarpatskou oblastí Ukrajiny
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 16.3.2012 / 16.3.2012

Počet návštěv: 10231
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek