Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Zapojte se do soutěžního online kvízu u příležitosti Dni Evropy 2011

Zapojte se do soutěžního online kvízu u příležitosti Dni Evropy 2011
Kraj Vysočina se připojil k soutěži vyhlašované partnerským francouzským regionem Champagne-Ardenne u při příležitosti Dni Evropy 2011. Možnost vyplnit online kvíz mají všichni občané kraje Vysočina od 18. dubna do 9. května 2011. Motivací mohou být hodnotné ceny.
 

 
 

Region Champagne-Ardenne ve spolupráci s informačním střediskem Evropské komise Europe Direct v Châlons-en-Champagne vyhlásil u příležitosti Dni Evropy soutěžní online kvíz určený jak pro obyvatele samotného regionu Champagne-Ardenne, tak pro obyvatele svých partnerských regionů. Soutěžní kvíz tvoří 14 otázek a je přeložen do čtyřech evropských jazyků včetně češtiny.

Kvízu se může zúčastnit každá fyzická osoba žijící v regionu Champagne-Ardenne s výjimkou zaměstnanců regionu Champagne-Ardenne a každá fyzická osoba žijící v partnerských regionech Champagne-Ardenne, a sice ve Valonsku v Belgii, v Nitranském samosprávném kraji na Slovensku, v Severní Velké Nížině v Maďarsku a v kraji Vysočina v České republice.

 

Cílem tohoto kvízu je poukázat na kulturní rozmanitost Evropy, zejména kulturní pestrost pěti partnerských krajů regionu Champagne-Ardenne, a vzbudit zájem o destinace, které nejsou zdaleka každému tak známé.

 

Účast v kvízu je bezplatná. Možnost vyplnit kvíz mají občané kraje Vysočina od 18. dubna do 9. května, kdy dojde také ke slavnostnímu vyhlášení výsledků. Pro účast v soutěži stačí kompletně vyplnit a odeslat kvíz, který je za tímto účelem umístěný na internetové stránce regionu Champagne-Ardenne. První cenou je internetový tablet ARCHOS AndroidTM.

 

Kvíz a bližší informace o soutěži si můžete otevřít zde: http://www.cr-champagne-ardenne.fr/?SID=1044.

 

  • Martina Tomšů, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad kraje Vysočina
    e-mail: tomsu.m@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Zapojte se do soutěžního online kvízu u příležitosti Dni Evropy 2011
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.4.2011 / 22.4.2011

Počet návštěv: 21018
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek