Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Mapa webu


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Základní technické informace (popis rozhraní, email komunikace, aktuální nastavení automatu)

 

 
 

Příjem zpráv

Příjem úprav rozpočtu začíná po ukončení zpracování předchozího období (většinou kolem 14). Příjem běžného účetnictví začíná prvním dnem následujícího měsíce. Data musí být předána do 5 pracovního dne následujícího měsíce. Po úspěšném předání dat a následné kontrole je vstup patřičné organizace zablokován. Případné opravy je nutno řešit s odpovídajícím detašovaným pracovištěm.
Po dobu závěrečného zpracování může být automat mimo provoz. Přijaté zprávy jsou zpracovány pro přechodu na další měsíc.

Zpracování zpráv

Zprávy zaslané na automat jsou zpracovávány postupně v pořadí dle doručení. Za normální situace obdrží uživatel odpověď ihned (zejména u malé obce) či do několika minut. Pokud je ale na automat zasláno větší množství obcí najednou (nebo obec s velkým počtem vět), může trvat zpracování této dávky i desítky minut. Další zaslané maily musí čekat ve frontě na zpracování dle pořadí. Odpověď na požadavek zpracování malé dávky proto může přijít i za destítky minut.

Výpadek přenosové linky, či poštovního serveru (kdekoliv mezi krajem a uživatelem) může způsobovat nedoručení zprávy. Jedná se o situaci vyjímečnou. V tomto případě vám může být odesílateli zaslána zpráva o tom, že se mail nepodařilo doručit, ale server se bude snažit jej doručovat i několik hodin, či dnů. Pokud je oprava dostatečně rychlá (kratší než čas po který server odesílání opakuje) bude zpráva po odstranění problému doručena. V opačném případě je zpráva ztracena.


Velikost zprávy

Velikost zprávy je omezena na 3 MB, větší zpráva je odmítnuta. Pokud přikládáte skenovanou přílohu,  nastavte prosím nižší rozlišení, což vede ke snížení velikosti zprávy.

 
 
Zodpovídá: Ing. Karel Žák
Vytvořeno / změněno: 1.5.2005 / 16.2.2007

Počet návštěv: 39775
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek