Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Začíná krajské kolo soutěže Zlatý erb 2018

Zlatý erb
Kraj Vysočina ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 20. ročníku soutěže Zlatý erb (http://zlatyerb.cz). Cílem soutěže je podpořit modernizaci místních samospráv prostřednictvím rozvoje informačních služeb. Do soutěže se je možné přihlásit od 8. prosince 2017, uzávěrka příjmu přihlášek je stanovena na 31. ledna 2018.
 

 
 

Smysl soutěže Zlatý erb spočívá nejen ve vlastním srovnání webů měst a obcí, ale jejich webmasterům a provozovatelům poskytuje také užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování. Vítězům jednotlivých kategorií krajských kol bude zajištěn vstup zdarma na konferenci ISSS v Hradci Králové a na odborné semináře zaměřené na hodnocení webů a s tím spojenou problematiku.


Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. V krajských kolech se hodnotí tzv. povinně zveřejňované informace, kvalita úřední desky podle správního řádu, rozsah zveřejněných dalších informací, názornost ovládání webu, navigace a přehlednost stránky, výtvarné zpracování a další, vše je uvedeno v Propozicích soutěže (k dispozici na www.zlatyerb.cz).

Účast v soutěži je pro města a obce zdarma.


Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v kategoriích:

a) nejlepší webové stránky města

b) nejlepší webová stránka obce

c) Smart City a nejlepší elektronická služba

V celostátním kole bude udělena také cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci, mimo měst a obcí mohou soutěžit i kraje, turistické destinace a turistické atraktivity.

Tak jako každý rok, Kraj Vysočina vyhlašuje další vlastní zvláštní kategorie. Tak jako v roce 2017, i v letošním roce bude vyhlášena kategorie pro všechna školská, sociální, zdravotní i kulturní zařízení, která mají sídlo na území Kraje Vysočina. Současně vyhlašujeme již tradiční kategorii pro Sbory dobrovolných hasičů Kraje Vysočina. Ceny budou vyhlášeny ve všech zmíněných pěti kategoriích.


Jak se soutěže zúčastnit?

Krajského kola soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit města a obce kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. Formulář přihlášky do soutěže je k dispozici na webové stránce soutěže www.zlatyerb.cz.

Do zvláštních krajských kategorií se soutěžící mohou přihlašovat prostřednictvím webového formuláře na adrese http://www.zlatyerb.cz/vysocina. Hodnocena budou kritéria jako aktuálnost webu, přehlednost pro uživatele, výtvarné zpracování, dostupnost, originalita, inovativnost, apod.


O slavnostním vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Zlatý erb budete informováni.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
 • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
 • Začíná krajské kolo soutěže Zlatý erb 2018
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 8.12.2017 / 8.12.2017

Počet návštěv: 2520
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek