Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Začíná druhý ročník Univerzity třetího věku

Začíná druhý ročník Univerzity třetího věku
Senioři navštěvující přednášky v rámci Univerzity třetího věku v Domově pro seniory Velké Meziříčí již vědí, že jejich studium bude mít pokračování. Unikátní projekt vzdělávání seniorů z řad veřejnosti, ale především z řad uživatelů domovů pro seniory a osob se zdravotním postižením bude navazovat druhou řadou na obdobné téma.
 

 
 

V akademickém roce 2011/2012 připravili pracovníci Vysoké školy polytechnické Jihlava a odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina studijní program „Zdravý životní styl I.“ Vzhledem k tomu, že studenti byli s výukou spokojeni a o dané studium byl velký zájem, rozhodli se organizátoři připravit pro seniory navazující studijní program. Obsahově bude navazovat na předchozí cyklus, ve kterém se studenti budou i nadále seznamovat s principy zdravého životního stylu v seniorském věku. Tento kurz bude určen nejen pro stávajících 70 studentů, ale bude otevřen i dalším novým zájemcům z Velkého Meziříčí a okolí. Studijním dnem zůstává i nadále čtvrtek a zájemci získají bližší informace a přihlášky ke studiu na webových stránkách Vysoké školy polytechnické Jihlava, Kraje Vysočina i Domova pro seniory Velké Meziříčí. Termín pro odevzdání přihlášek je 16. července 2012 na adrese uvedené na přihlášce.

Zájemcům o studium můžeme nabídnout studijní témata: Divy naší planety, Život po životě, Rizika domácího násilí pro seniory, Automasáže, Dvanáctero příčin odlišnosti názorů a stanovisek, Potřeby člověka se zaměřením na spánek a bolest, Alternativní léčba, Civilizační choroby a dlouhá řada dalších neméně zajímavých témat, která přednesou osvědčení lektoři, s bohatými zkušenostmi a vědomostmi v dané oblasti. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

 

 

 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Začíná druhý ročník Univerzity třetího věku
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 8.6.2012 / 8.6.2012

Počet návštěv: 4914
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek