Cesta: Titulní stránka > Hana Hajnová - 1. náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Začal sběr nominací. Kraj hledá sportovce roku. Chystají se i novinky

Sportovec Kraje Vysočina
Po roční přestávce spouští Kraj Vysočina v rámci ankety Sportovec roku Kraje Vysočina sběr nominací. Až do 3. února 2022 mohou sportovní svazy a organizace zasílat nominace v devíti tradičních kategoriích. Letos bude navíc vyhlášena ještě trojice speciálních ocenění – sportovec a sportovkyně dvacetiletí a sportovní stavba dvacetiletí. „Tradiční vyhlášení výsledků ankety plánujeme na 14. dubna a proběhnout by mělo v Třebíči. Výsledky mimořádných kategorií zveřejní Kraj Vysočina na speciální exhibiční show připravované HC Dukla Jihlava na konci dubna příštího roku,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jan Břížďala.
 

 
 

Nominace sportovců, trenérů a sportovních kolektivů musí kromě předepsaných identifikačních údajů obsahovat i popis sportovních úspěchů a umístění minimálně na republikové úrovni daného sportovního odvětví. Nominace mohou, stejně jaké v minulosti podávat jednotlivé sportovní kluby svazy, organizace, ale i odborná hodnotící komise. Ta bude letos složena ze sedmi členů, kteří reprezentují např. Klub olympioniků, sportovní komisi Rady Kraje Vysočina nebo sportovní organizace.

Vedle výsledků odborné komise bude i v aktuálním ročníku ankety moci své hlasy přidělit veřejnost. Internetové hlasování bude probíhat od 4. února do 4. března 2022. Na stránky ankety upozorní odkaz umístěný na www.kr-vysocina.cz.

Kraj Vysočina vyhlašuje anketu Sportovec Kraje Vysočina od roku 2003. Podle Jana Břížďaly se v posledních letech celkový počet nominací pohyboval kolem 100 návrhů napříč všemi kategoriemi.

 

Anketa Sportovec Kraje Vysočina má za cíl upozornit veřejnost na mimořádné sportovní úspěchy sportovců působících a trénujících na Vysočině.


  • tisk@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 8.12.2021 / 8.12.2021

Počet návštěv: 1064
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies