Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Webový portál Kraje Vysočina v novém

Webový portál Kraje Vysočina v novém
Rychlá navigace, přehlednost, snadnější ovládání, to jsou hlavní přednosti dnes spuštěné titulní webové stránky portálu Kraje Vysočina. „Nové webové rozhraní vychází z požadavků uživatelů, kteří chtějí informace najít rychle, bez zbytečného proklikávání. Moderní vzhled i rychlá navigace by měly zvýšit uživatelský komfort,“ představil změny na titulní stránce Kraje Vysočina hejtman Jiří Běhounek.
 

 
 

Už v průběhu loňského roku doznal krajský web několika vylepšení. Na titulní stránku byl viditelně umístěn vyhledávač, zvětšila se velikost písma i uspořádání bannerů, tak, aby byly stránky pro uživatele přehlednější. „Na předchozí změny nyní navazujeme zcela novou titulkou. Rychlé odkazy, které se zde objeví rozčleněné v pěti sekcích, korespondují s nejčastěji vyhledávanými informacemi na krajském webu,“ doplňuje Eva Janoušková, sekční ředitelka Krajského úřadu Kraje Vysočina, a dodává, že ostatní úrovně stránek zůstanou ve stejné podobě, se kterou jsou návštěvníci a uživatelé zvyklí pracovat.

 

Na titulce se nově objeví pouze pět různých sekcí – Samospráva, Krajský úřad, Finance, Veřejné služby a Život na Vysočině, v každé z nich jsou pak umístěny přehledné tematické odkazy na nejžádanější informace a příslušné specializované stránky krajského webu. Prostor dostaly také aktuality v podobě tiskových zpráv a upoutávek na vybrané akce v regionu.

 

Doplněn byl také tzv. katalogový vyhledávač, který po zadání hesla v kombinaci s "našeptávačem" nasměruje uživatele přímo na příslušné stránky.

 

Poslední velkou změnou prošly webové stránky Kraje Vysočina v roce 2008, kdy se kompletně změnila grafická stránka, členění informací a přibyly specializované portály (zdravotnický, sociální, kulturní a další).

 

Nový layout úvodní webové stránky portálu Kraje Vysočina není poslední chystanou novinkou. V horizontu několika týdnů je kraj připraven nabídnout veřejnosti také službu klikací rozpočet. „Veřejnost chceme překvapit netradiční formou prezentace krajského rozpočtu. Dokončujeme práce na grafických modelech a srozumitelných komentářích. Budeme potom  rádi za jakoukoli zpětnou vazbu od veřejnosti,“ říká Dana Buřičová, vedoucí krajského odboru analýz.

 

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.4.2013 / 5.4.2013

Počet návštěv: 8760
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • CzechPoint
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Čistá Vysočina
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek