Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21


 

Vznikla databáze výrobců typických výrobků z Vysočiny

Vznikla databáze výrobců typických výrobků z Vysočiny
Další aktivitou projektu Vysočina 21, financovaného z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí ČR, je Databáze výrobců typických výrobků z Vysočiny, jejímž účelem je přehled podnikatelů s jejich typickými výrobky na Vysočině. V současné době databáze nabízí informace a kontakty na 48 regionálních firem. V budoucnu však bude tato Databáze výrobců z Vysočiny rozšířena o další kontakty, mj. také o výrobce s produkty nesoucí značku kvality Regionální produkt.
 

 
 

Kromě názvu výrobce a produktu obsahuje databáze další cenné informace pro všechny zájemce o vysočinské produkty, jako je například adresa a kontaktní údaje firmy či webové stránky výrobce, které nabízejí další informace o produktech včetně možnosti jejich prodeje.

Do Databáze produktů se může přidat každý, kdo vyrábí produkty typické pro kraj Vysočina. Zařazení firmy a produktu do krajské databáze je možné na základě kontaktu s administrátorem stránek, kontakty jsou k dohledání na stránkách www.kr-vysocina.cz/zdravykraj.

 

„Hlavním cílem nové internetové adresy je podpořit domácí producenty, upozornit odběratele na nabídku regionálního trhu a v neposlední řadě také zvýšit povědomí občanů o typické produkci u nás na Vysočině,“ uvedl Martin Hyský, radní kraje Vysočina pro oblat regionálního rozvoje. Výrobci byli do databáze zařazeni na základě jejich účasti na Veletrhu produktů typických pro kraj Vysočina, který se uskutečnil 6. 5. 2010 v Jihlavě. Na tomto veletrhu měli možnost vystoupit všichni vystavovatelé, kteří projevili zájem představit své produkty typické pro kraj Vysočina.

 

  • Markéta Fous, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad kraje Vysočina
    tel.: 564 602 586 
 
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 19.7.2010 / 19.7.2010

Počet návštěv: 24510
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek