Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

Výstava fotografií: Kouzlo tance v každém věku

Vernisáž
Fotografie Milana Šustra zachycující nácvik i samotné taneční mezigenerační představení festivalu Korespondance jsou nyní k vidění v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě. V prostorách odboru sociálních věcí bude minimálně do konce letošního roku vystaveno 35 vybraných snímků z kompletu 450 pořízených dokumentárních fotografií. Na fotografiích figuruje dvacítka tanečnic – seniorek, které během letních měsíců pod vedením mexických tanečním mistrů nastudovaly úvodní představení festivalu, jehož zakladatelkou je Marie Kinsky.
 

 
 

Marie Kinsky, stejně jako všechny tanečnice, přijala pozvání na vernisáž a setkání s autorem snímků. „Důležitý na výsledku je vždy lidský rozměr. Umění mění život. V tomto případě se podařilo propojit umění s obrovským odhodláním a ochotou našich přátel zapojit se do originálního uměleckého projektu,“ uvedla Marie Kinsky. „Původně jsem na první taneční trénink přišel udělat obvyklou dokumentaci, ve finále mě, stejně jako tanečníky, projekt uchvátil a stal jsem se jeho fanouškem,“ doplnil Milan Šustr.

 

Po letošním úspěchu mezigeneračního nastudování uměleckého projektu není vyloučeno, že podobné vystoupení bude připraveno i příští rok.


Foto: Marie Kinsky a sekční ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Miroslav Březina/ Autor fotografií Milan Šustr a tanečnice z fotografií/ Momentky z vernisáže výstavy Kouzlo tance v každém věku


VernisážVernisážVernisáž

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mai: tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Výstava fotografií: Kouzlo tance v každém věku
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.11.2018 / 7.11.2018

Počet návštěv: 1510
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek