Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Vyšší podpora pestřejším lesům

les
Kraj Vysočina dlouhodobě podporuje některé činnosti při hospodaření v lesích. Kromě výchovy mladých lesních porostů či např. tzv. zajištění lesních porostů je podporováno i zalesňování. „Od letošního roku jsme přistoupili ke zvýšení sazeb u porostů, které vznikají z melioračních či zpevňujících dřevin. Vyšší finanční příspěvek je jak u zalesnění, tak i zajištění lesních porostů z těchto dřevin. Tato změna je vedena zájmen o zvýšení pestrosti našich lesů“, uvedl Zdeněk Chlád, radní pro oblast životního prostředí a zemědělství.
 

 
 

Nezbytnou podmínkou je, tak jako v loňském roce, aby se zájemce o finanční prostředky na hospodaření v lesích včas registroval, pro rok 2016 je to nejpozději do konce března. Zásady kraje č. 11/13 včetně dodatků, podle kterých se tyto prostředky poskytují, jsou k dispozici na webu kraje. 

Zájemci o finanční prostředky na podporu hospodaření v lesích podle nařízení vlády č. 30/2014 Sb., musí provést samostatnou registraci, jak vyplývá z nařízení vlády.


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Vyšší podpora pestřejším lesům
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.1.2016 / 22.1.2016

Počet návštěv: 4839
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek