Cesta: Titulní stránka > Jiří Běhounek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Vysočinu z nadhledu představí nový krajský kalendář

Vysočinu z nadhledu představí nový krajský kalendář
Nástěnný kalendář Kraje Vysočina pro rok 2021 spatřil světlo světa. Tentokrát se budete dívat na Vysočinu, její památky, přírodu a jedinečnosti z ptačí perspektivy, z nadhledu. Fotograf Vladimír Kunc takto zachytil například zimní hrad Roštejn nebo stále ještě zelení obklopenou rozhlednu Mařenka na Třebíčsku.
 

 
 

„Jak možná víte, mým oblíbeným tématem je krajinářská fotografie a krajský kalendář mi umožňuje spojit profesi s koníčkem. Velmi rád zachycuji krajinu Vysočiny. Jde o jeden z regionů, které mi učarovaly a které bych neměnil ani za Alpy, Grand Canyon nebo foto safari v Africe,“ přiznává havlíčkobrodský fotograf Vladimír Kunc.


Jubilejní desátý ročník kalendáře vydává hejtmanství opět ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina a Krajskou agrární komorou Kraje Vysočina. „Pro letošní rok se osvědčil šířkový formát, a tak i v roce 2021 bude stěny sídel krajských institucí, příspěvkových organizací kraje a dalších úřadů a firem z Vysočiny a jejich partnerů zdobit kalendář visící na šířku. Do tisku jde také anglická jazyková mutace pro cizojazyčné partnery,“ upřesnil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.


Kalendář vznikl díky podpoře 22 firem z Vysočiny, kterým patří velké poděkování. Nebude běžně k prodeji, těšit se na něj mohou formou dárku nebo propagačního předmětu partneři kraje, obou komor i podporujících firem. Kalendář bude mít své místo také ve všech 704 obcích Kraje Vysočina.Jana Fialová, kalendář

kalendář

kalendář

  • z materiálů pro Noviny Kraj Vysočina, autor: Monika Brothánková
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 13.10.2020 / 13.10.2020

Počet návštěv: 2621
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies