Cesta: Titulní stránka > Jana Fischerová - náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Vysočina má svůj e-shop. Nabízí turistické brožury i Igráčka

Vysočina Tourism představuje nový e-shop, kde nabízí propagační předměty a turistické publikace o Vysočině. Originálním kouskem je například vysočinský Igráček turista a turistka nebo kniha Vysočina – příroda a krajina plná nádherných barevných fotografií.
 

 
 

„Vytvořili jsme e-shop jako další formu, jak návštěvníkům Vysočiny, příznivcům, turistům a všem zájemcům nabídnout naše propagační materiály, publikace, suvenýry. Najdete ho na adrese eshop.vysocina.eu. Na potřebě jeho vzniku jsme se shodli s naším zřizovatelem, Krajem Vysočina, neboť dnešní doba není příliš nakloněna hromadnému setkávání při veletrzích cestovního ruchu a dalších akcích, při nichž jsme turistům předávali naše turistické brožury až dosud nejčastěji,“ uvedl Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.

Stejně jako na veletrzích, i v e-shopu je Vysočina Tourism nabízí zájemcům zdarma, jen za poštovné a balné. Nechybí tu novinky, jako jsou Pivovary s výletem nebo Vysočina sklářská. Zájemci zde najdou turistickou mapu Vysočiny s legendou v češtině, angličtině i němčině, mapy s cyklotrasami a seznamem ubytování, z dalších brožur můžete objednávat třeba Hrady, zámky a historické objekty na Vysočině, Památky UNESCO, Top atraktivity Vysočiny a další. 

Dobrým tipem na krásný vánoční dárek může být velká obrazová kniha Vysočina – příroda a krajina za 499 Kč. Publikaci vydal Kraj Vysočina v roce 2019, má 264 stran na křídovém papíře, je rozdělena do patnácti oddílů podle regionů Vysočiny. Množství základních informací o jednotlivých lokalitách doplňuje spousta úchvatných, barevných fotografií typického rázu krajiny, rostlin a živočichů dané lokality. U každého oddílu najdete mapu celého okresu, kde jsou vyznačeny evropsky významné lokality, chráněné krajinné oblasti, přírodní parky, památky a rezervace.

Pod vánoční stromeček můžete objednat i naši deskovou hru Vysočina, která prověří vaše znalosti o kraji v devíti stech otázkách. Je určena 2–6 hráčům starším 12 let a stojí 249 korun.

Víte, že legendární hračka Igráček je z našeho kraje? Turistu a turistku i s logem Vysočiny na tričku, mapou a dalekohledem vyrábí firma v Novém Veselí na Vysočině a v našem e-shopu lze hračku pořídit za 99 korun. A až si ji koupíte, nezapomeňte ji vzít s sebou na výlet na nějaké vaše obzvlášť zamilované místo na Vysočině, vyfotit ji tam a poslat nám snímek. Rádi jej ukážeme na našich sociálních sítích jako inspiraci ostatním.  • zpráva převzata od Vysočina Tourism

www.vysocinatourism.cz

www.vysocina.eu

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 6.10.2020 / 6.10.2020

Počet návštěv: 1106
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek