Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Vysočina má dvě zlata z odborné soutěže Egovernment THE BEST 2020

Dva vlastní IT projekty přihlásil Kraj Vysočina do 15. ročníku Egovernment THE BEST 2020, tedy do odborné soutěže vyhlašované pravidelně Magazínem Egovernment ve spolupráci se společností ICZ. Do čtyř kategorií bylo přihlášeno celkem 27 projektů obcí, měst, krajů, ministerstev. „Ocenění prvním místem si Vysočina zasloužila za Nákupní portál Kraje Vysočina, díky kterému mohou desítky příspěvkových organizací i zaměstnanců krajského úřadu doplňovat komodity bez nutnosti jejich zdlouhavého individuálního soutěžení a v prostředí, které je velmi podobné klasickým e-shopům, druhým zářezem mezi oceněnými je projekt Zdravotnická dokumentace na portálu občana, který kraj realizoval například s Nemocnicí Třebíč a Ministerstvem zdravotnictví. Projekt zjednoduší přístup občana ke své zdravotní dokumentaci,“ popsala sekční ředitelka Krajského úřadu Kraje Vysočina Eva Janoušková.
 

 
 

Pro IT tým Kraje Vysočina je získání dvojitého zlata obrovským zadostiučiněním, oceněním práce, kterou občan obvykle nevidí, ale její výsledky maximálně zpříjemňují a ulehčují řešení běžných životních situací. Vyhlašovatelé touto cestou shromažďují a prezentují projekty, které byly (případně právě jsou) v rámci státní a veřejné správy v daném roce realizovány a mohou být inspirativní ostatním.

 

 

Soutěžní kategorie centrální úřady

Zdravotnická dokumentace na Portálu občana

Realizátor: Kraj Vysočina ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví, Ministerstvem vnitra, NAKIT a Nemocnicí Písek, Nemocnicí Třebíč a ZZS Královehradeckého kraje

Provozovatel: Kraj Vysočina 

Cílem projektu bylo využití stávajících centrálních informačních systémů Portál občana (PVS), eGon Service BUS (eGSB) a Národní kontaktní místo pro elektronické zdravotnictví (NCP) pro zpřístupnění zdravotnické dokumentace od jednotlivých poskytovatelů zdravotnických služeb (nemocnice, ZZS) přímo občanovi (pacientovi).
Vedle propojení výše jmenovaných státních systémů pak byly cílem projektu standardizace a integrace výměnných platforem a rozhraní informačních systémů poskytovatelů zdravotnických služeb.

 

Soutěžní kategorie kraje

NÁKUPNÍ PORTÁL KRAJE VYSOČINA

Realizátor: QCM, s. r. o.

Provozovatel: Kraj Vysočina

Cílem aplikace je elektronizovat agendu nákupů vybraného zboží. Jde o ucelený proces počínaje naplněním nákupního košíku, vytvořením objednávky, která prochází schvalováním kompetentními osobami, pokračuje realizací objednávky dodavatelem a končí dodáním zboží a připojením dodacího listu/faktury. Obdobně procesně se schvalováním kompetentních osob je řešen i požadavek na realizaci veřejných zakázek na dodávky zboží z interních katalogů, který končí realizací dodávky připojením dodacího listu/faktury.


 • Eva Janoušková, ředitelka sekce ekonomiky a podpory
  Krajský úřad Kraje Vysočina
 • tisk@kr-vysocina.cz 
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
 • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
 • Vysočina má dvě zlata z odborné soutěže Egovernment THE BEST 2020
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 24.11.2020 / 24.11.2020

Počet návštěv: 572
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek