Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

Vyšlo nové číslo turistických novin Kraje Vysočina

Vyšlo nové číslo turistických novin Kraje Vysočina
Právě vyšlo letní vydání elektronických turistických novin Kraje Vysočina. Tradičně nabízí informace o aktuálním dění z regionu, novinky pro rodinnou dovolenou, technické zajímavosti, tipy na výlety na kolech, pěšky i autem a kalendář aktuálních kulturních a sportovních akcí. „Na obsahu redakce stejně jako v minulosti spolupracovala s turistickými informačními centry a podnikateli v cestovním ruchu z našeho regionu. Turistické noviny budou stabilně umístěny na turistickém portálu www.region-vysocina.cz,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Čihák. Na stejné internetové adrese najdou návštěvníci i mnoho dalších praktických rad pro své cestování po Vysočině, a to i těch, které se do novin nevešly.
 

 
 

Třetí vydání e-turistických novin Kraje Vysočina zve například na tradiční cyklistický okruh po vybraných městech Vysočiny pod názvem Křížem krážem Vysočinou na kole. Peloton startuje 4. července 2014 z Jihlavy a končí 11. července v Dalešicích. Krajská radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková zve veřejnost k procházce po nové stezce pro pěší na Novoměstsku, která vede okolo Černé skály a podle pověstí ji střeží Horácký hejkal. Trasa má pouhých 700 m, ale je vybavena hracími prvky pro děti i dospělé, odpočívadly s lavičkami a informačními tabulemi.

 

Výročí 100 let od zahájení 1. Světové války a císařské manévry u Velkého Meziříčí si připomenou na Zámku v Náměšti nad Oslavou. Znalci  piva mohou při svých cestách po Vysočině ochutnat novinky Pivovaru Ruprenz nedaleko Brtnice, Pivovaru Kokeš v Kamenici nad Lipou nebo Biskupického pivovaru Gajdoš na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje.

 

Turistické noviny Kraje Vysočina nabízí na několika stranách jeden z nejkompletnějších přehledů prázdninových a poprázdninových kulturních akcí konaných napříč regionem.

 

 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Vyšlo nové číslo turistické novin Kraje Vysočina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 12.6.2014 / 12.6.2014

Počet návštěv: 3579
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek