Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Soutěž 2016/2017

Ořez_soutěž Kraje pro bezpečný internet
Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti představila již pošesté soutěž týkající se právě tématu elektronické bezpečnosti. I v letošním roce se žáci a studenti v Kraji Vysočina setkají s řadou novinek. V letošním roce se jedná o soutěže dvě.
 

 
 

Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti představila již pošesté soutěž týkající se právě tématu elektronické bezpečnosti. I v letošním roce se žáci a studenti v Kraji Vysočina setkají s řadou novinek. V letošním roce se jedná o soutěže dvě.

První soutěž běží už od května 2016. Jedná se o znalostní kvíz, který je realizován pod hlavičkou projektu Kraje pro bezpečný internet. Znalostní kvíz je navázán na e-learningové kurzy. Žáci musí správně zodpovědět 20 otázek a poté jsou zařazení do slosování o hodnotné ceny (mobilní telefony, xboxy a tablety).  Kromě soutěžního kvízu mohou žáci vyplnit Kvíz PLUS, který je určen pro opravdové odborníky na elektronickou bezpečnost. Nově je soutěžní kvíz doplněn o soutěž škol. Škola s nejvyšším počtem žáků, kteří úspěšně absolvují soutěžní kvíz (vítězná škola se vypočítá pomocí koeficientu, který se vztahuje k počtu žáků ve škole) získá finanční dar ve výši 20 000 Kč. Soutěž končí 30. října 2016. Více informací na www.kpbi.cz.

Druhá soutěž je kreativní soutěž, do které se mou zapojit žáci a studenti z Kraje Vysočina. Záštitu nad soutěží přijal hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek. Letošním podtitulem soutěže je ICT nás neděsí, aneb jak bezpečně v kyberprostoru. Žáci mohou natáčet videa, kreslit plakáty, komiksy nebo fotoromány. Soutěžní příspěvky by se měly v letošním roce zaměřovat na návrhy řešení problémů spojených s el. kriminalitou (postupy, návody, rady, nápady, tipy….). Soutěžící mohou posílat své soutěžní práce nejpozději do 31. prosince 2016. Více informací na www.kr-vysocina.cz/ebezpecnost

 
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 3.9.2017 / 3.9.2017
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 2565
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • CzechPoint
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Čistá Vysočina
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies