Cesta: Titulní stránka > Hana Hajnová - 1. náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Kulatý stůl na téma péče o osoby s poruchami autistického spektra

Zajímá vás péče o osoby s poruchami autistického spektra? V tom případě byste si neměli nechat ujít diskuzi u kulatého stolu na toto téma, jenž se koná pod záštitou krajského radního pro oblast sociálních věcí Jana Tourka. Uskuteční se ve středu 15. prosince od 14.00 hod. on-line formou, takže není nutné se dopředu registrovat.
 

 
 

Diskuzní formát bude podpořen účastí několika hostů, kteří se věnují této náročné činnosti. O profesionalizaci péče bude hovořit Martina Štěpánková, která je náměstkyní pro řízení Sekce evropských fondů a mezinárodní spolupráce na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Slovo bude patřit také jednomu ze zakladatelů Národního ústavu pro autismus Hynku Jůnovi. V průběhu nabitého programu budou rovněž přiblíženy aktivity projektu s názvem Zkvalitnění péče o osoby s poruchami autistického spektra v Kraji Vysočina, jehož realizační tým tento kulatý stůl pořádá.  Společně s tím bude přiblížena péče o osoby s poruchami autistického spektra ve třech příspěvkových organizacích, které jsou do projektu zapojeny. Jde o Domov Jeřabina Pelhřimov, Domov Kamélie Křižanov a Domov ve Zboží.

 

On-line kulatý stůl navazuje na vzdělávací aktivity, které výše uvedený projekt Kraje Vysočina pořádá pro sociální pracovníky, ale i pro ředitele a pracovníky v sociálních službách zapojených do projektu. Od nového roku jsou pak plánovány webináře, které budou  určeny pro širokou veřejnost a kladou si za cíl přiblížit všem zájemcům o danou tematiku řadu aktuálních témat spojených s péčí o osoby s poruchou autistického spektra. Odkaz na připojení ke kulatému stolu najdete v přiložené pozvánce.  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 14.12.2021 / 14.12.2021

Počet návštěv: 866
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies