Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

V příštím týdnu se bude opravovat část Žižkovy ulice v Havlíčkově Brodě. Řidiče čeká pětidenní omezení

V příštím týdnu se bude opravovat část Žižkovy ulice v Havlíčkově Brodě. Řidiče čeká pětidenní omezení
V termínu od 17. do 21. listopadu provede firma EUROVIA CS, a. s., opravu silnice II/150 Žižkova ul. v Havlíčkově Brodě. V souvislosti se stavebními pracemi bude komunikace uzavřena, avšak s plánovaným zachováním obslužnosti přilehlých supermarketů, areálů a provozoven z jedné nebo druhé strany. Po celou dobu prací bude uzavírka silnice II/150 přehledně značena přechodným dopravním značením. Investorem akce je Krajská správa a údržba silnic Vysočiny.
 

 
 

Opravovaný úsek začíná u sídla Vodovodů a kanalizací Havlíčkův Brod (č. p. 832). Ukončení úseku je před okružní křižovatkou se silnicí I/34. Celková délka opravy je 260 m s průměrnou šířkou 8,40 m, součástí zakázky je i oprava povrchu na okružní křižovatce obsluhující ochody Albert a Lidl. 

Oprava komunikace včetně okružní křižovatky bude řešena v jednotné technologii. Nejprve dojde k odfrézování krytové vrstvy v tloušťce 50 mm. Poté budou následovat lokální opravy poruch včetně sanace mrazových trhlin, což představuje přibližně 40 % plochy stavby. Následně firma položí novou obrusnou vrstvu a doplní vodorovné značení.

 

„Oprava této vytížené silnice  byla záměrně zvolena v co možná nejkratším termínu s předpokladem trvání prací pouze pět dnů. Firma zahájí práce na státní svátek 17. listopadu a ukončí nejpozději v neděli 21. listopadu. Termín byl zvolen tak, aby co nejméně zasáhl do života občanů i řidičů, z pěti dnů budou využity tři dny pracovního volna. Přitom po dobu realizace by měla být vždy z jedné strany zachována obslužnost přilehlých supermarketů a areálů,“ vysvětluje technicko-správní náměstek Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Tomáš Mátl a dodává: „Prosíme všechny, kteří v uvedeném termínu budou směřovat do těchto míst o zvážení nutnosti této cesty. V případě, že se pro ni přesto rozhodnou prosíme o trpělivost, respektování přechodného dopravního značení a pokynů pracovníků, kteří budou na místě během prací řídit dopravu. Děkujeme všem za pochopení a ohleduplnost.


ul. Žižkova

 

 • Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, p. o.

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 10.11.2021 / 10.11.2021

Počet návštěv: 2517
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • CzechPoint
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Čistá Vysočina
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek