Cesta: Titulní stránka > Roman Fabeš - náměstek hejtmana Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Registrace do květnové výzvy Do práce na kole 2021 už běží, připojte se a vyhrajete několikrát

Registrace do květnové výzvy Do práce na kole 2021 už běží, připojte se a vyhrajete několikrát
Soutěžní měsíc květen a 11. ročník výzvy Do práce na kole jsou sice ještě daleko, ale už teď otevřel pořádající spolek AutoMat registrace účastníků. Přichází také s každoročně novým vizuálem tentokrát od Toy_Box, letos i s vlastní appkou a také možností soutěžit, i když „trčíte“ doma. Bezmotorová doprava dostává v době pandemie nový smysl a firmy mohou akci využít jako bezpečný teambuilding. „Soutěž hodnotí především pravidelnost bezmotorového pohybu a je jedno, jestli preferujete cestou do práce kolo, nedáte dopustit na koloběžku, chodíte radši pěšky nebo volíte cestu poklusem. Na vylosované 2–5členné týmy pak čeká řada velmi příjemných cen. Výkonnostní kategorie se sice oceňuje jen symbolicky, ale žebříčky překonaných kilometrů jsou oblíbeným nástrojem přátelského zápolení,“ popisuje krajský radní pro cestovní ruch Roman Fabeš a připomíná, že zaměstnavatelé mohou soutěžit také o titul Cyklozaměstnavatel roku.
 

 
 

V loňském roce se do celorepublikové kampaně zapojilo 16 tisíc účastníků, z toho na Vysočině 763 osob. K akci Do práce na kole každoročně patří účastnické tričko v originálním designu. Ten letošní vytvořila výtvarnice a komiksová autorka Toy_Box, která je aktuálně nominovaná na cenu Czech Grand Design. K příjemnějšímu zapisování cest, a tedy i sběru následně anonymizovaných dat, bude od letoška sloužit i vlastní appka od firmy Ackee.

 

Kraj Vysočina podporuje již několik let účastnická města na Vysočině. „Můžete se tak zapojit v Jihlavě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou, Havlíčkově Brodě nebo Pelhřimově a vyhrát jedno z pěti jízdních kol, která na podporu kampaně a jako motivaci účastníků věnuje Kraj Vysočina.  Máte šanci nejen vyhrát některou z cen, zcela jistě si vylepšíte svoji kondici, užijete si fajn soutěžní teambuilding a v neposlední řadě podpoříte čistou mobilitu ve svém městě,“ povzbuzuje účastníky krajský cyklokoordinátor Petr Stejskal.

 

Registrace účastníků je možná už nyní na www.dopracenakole.cz


do práce na kole

  • Petr Stejskal, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.2.2021 / 23.2.2021 | Zveřejnit od: 23.2.2021

Počet návštěv: 2565
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies