Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Vysočina dětem: Vysočina Tourism představil téma roku 2021

Na rodiny s dětmi zaměří Vysočina Tourism propagaci turistických cílů v příštím roce. Hlavním tématem pro cestovní ruch na Vysočině v roce 2021 je totiž Vysočina dětem. Cílem kampaně je pobízet návštěvníky k trávení dovolené doma, na Vysočině, s heslem Všude dobře, na Vysočině nejlíp.
 

 
 

Hlavní turistické marketingové téma představil Vysočina Tourism při předvánočním setkání partnerů v cestovním ruchu, které letos proběhlo mimořádně online v pátek 18. prosince. „V příštím roce předpokládáme podobnou situaci v cestování, jaká byla letos. Hodláme se proto zaměřit zejména na české turisty a domácí cestovní ruch. S naším hlavním heslem pro rok 2021 – Všude dobře, na Vysočině nejlíp – jsou v souladu všechny naše připravované aktivity,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák. Krom dětských cílů bude Vysočina Tourism zvát návštěvníky k výletům s chutí, k ochutnávce regionálních produktů, k trávení dovolené v koňském sedle v některé z jezdeckých stanic, spolu se známými osobnostmi hodlá představit místa Vysočiny, jež se nesmazatelně zapsala do jejich srdcí, a neopomene ani na pokračování Vysočiny sklářské.


„Zvát k trávení dovolené doma se nám letos velmi osvědčilo. Díky naší celostátní kampani Dovolená doma, to je dovolená na Vysočině spolu s podporou turismu ze strany Kraje Vysočina jsme dosáhli vyšší prázdninové návštěvnosti než v roce 2019. Během letošního července a srpna navštívilo Vysočinu o pětadvacet tisíc hostů víc,“ doplnil Tomáš Čihák.


Partneři závěrem setkání společně zhodnotili uplynulou turistickou sezonu a zakončili je optimisticky. Mnohé v cestovním ruchu nyní prochází proměnou, ale to nemusí být špatně. I některá současná negativa lze využít ku prospěchu věci. Nabízejí totiž větší příležitost představit Vysočinu jako bezpečný a čistý kraj, kde návštěvník najde klid, pohodu, pohostinnost, kde se bude cítit jako doma.


VT

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 18.12.2020 / 18.12.2020

Počet návštěv: 2465
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • Zlatá jeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • CzechPoint
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Čistá Vysočina
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies