Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Autokino Vysočina začíná promítat 8. května. Kraj Vysočina zve veřejnost na jedinečnou podívanou. Stačí se registrovat

Autokino Vysočina
V pátek 8. května 2020 otvírá Kraj Vysočina autokino. Deset dní bude Kraj Vysočina veřejnosti nabízet dvě promítání denně – odpolední dětské a večerní rodinné. Autokino bude umístěno na centrálním vnitřním zadním parkovišti Nemocnice Jihlava, pouze tam je možné nabídnout produkci v jednu chvíli pro 150 zaparkovaných vozidel. „Promítání formou autokina je naším poděkováním široké veřejnosti, která u nás na Vysočině přistoupila maximálně odpovědně k dodržování mimořádných opatření. S ohledem na stále nejistou dobu platnosti různých epidemiologických opatření půjde pravděpodobně o jedinou společenskou formu oslav 20. výročí založení Kraje Vysočina,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

Vše, co jste chtěli vědět o Autokinu Vysočina, najdete na www.autokinovysocina.cz.

 

Maraton desetidenního promítání začne v pátek 8. května v 17:00 hodin promítáním animovaného filmu Angry Birds ve filmu 2, od 20:30 hodin nabídne autokino českou filmovou komedii Ženy v běhu. Organizátoři odhadují, že během každého dne může filmy vidět až tisícovka diváků. Pozvání na promítání je adresováno všem občanům regionu. Mezi nabízenými filmy figurují i ty, které byly natáčeny na Vysočině. „Podmínkou účasti na promítání je povinná on-line registrace. Každý vůz potřebuje vlastní registraci. Počet lidí v autě nerozhoduje, je dán pouze jeho kapacitou. Cena registrace jednoho vozu na jedno představení je 100 korun, ty musí být uhrazeny bezhotovostně předem. Posádka se při vjezdu do areálu nemocnice prokáže pouze vygenerovaným kódem,“ popisuje důležitou podmínku pro návštěvu Autokina Vysočina Zbyněk Čech z Krajského úřadu Kraje Vysočina. Program Autokina Vysočina byl sestaven tak, aby zaujal co nejpočetnější skupinu diváků.

Samo promítání pro diváky nepředstavuje žádné další výdaje, jen je nutné dorazit ve voze s autorádiem. Zvuk promítané produkce bude možné jednoduše naladit na speciální frekvenci. Promítání na velkorysé LED obrazovce s úhlopříčkou 13 metrů umožní sledování filmů s ostrým obrazem, navíc využitá technologie umožňuje promítat i bez zatmění a v dešti. Organizátoři žádají diváky, aby se do prostoru autokina přijeli vždy s dostatečnou rezervou. Pro vjezd je nutné využít bránu z ulice U Cvičiště (u židovského hřbitova, kolem záchytky).  Na místě bude početná skupina organizátorů, která pomůže auta seřadit tak, aby byl zaručen pohledový komfort.

 

Speciální promítání mimo zveřejněný program připravil Kraj Vysočina jako poděkování za pracovní i osobní nasazení v posledních týdnech také pro složky IZS – hasiče, záchranku, policii – a také pro zaměstnance všech svých krajských nemocnic a sociálních zařízení.

Před návštěvou Autokina Vysočina doporučujeme se na www.autokinovysocina.cz seznámit s provozním řádem kina a plánkem areálu (vše důležité bude viditelně značeno).

 

Partnerem Autokina Vysočina je společnost NET4GAS.

 

Poznámka:

S ohledem na bezpečnost diváků a s přihlédnutím k platným epidemiologickým opatřením bude obslužný personál parkoviště vybaven ochranným materiálem. Stejná opatření platí i pro diváky, proto je žádáme, aby nezapomněli mít v autě připravenou roušku. Toalety a dezinfekce budou v místě promítání k dispozici.

Občerstvení v rámci produkce není možné koupit na místě, je však možné využít nabídku objednání předem, označit ji v objednávce a občerstvení si při příjezdu vyzvednout.

 Kino


 •  tisk@kr-vysocina.cz

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
 • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
 • Autokino Vysočina začíná promítat 8. května. Kraj Vysočina zve veřejnost na jedinečnou podívanou. Stačí se registrovat
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 4.5.2020 / 4.5.2020

Počet návštěv: 4651
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek