Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Kraj Vysočina zakončí prázdniny mezigeneračním setkáním ve Fábulovi

Téměř každou prázdninovou neděli vyrážel Kraj Vysočina za svými obyvateli do menších obcí, kde pro ně realizoval moderovaná zábavná odpoledne Letní dovádění s Vysočinou. Děti, rodiče i prarodiče, kterých na každém zastavení bylo několik stovek, si nejenom užili bohatý doprovodný program, ale seznámili se i se záměry a aktivitami kraje v oblasti rodinné a seniorské politiky. „Prostřednictvím registrací do slevového systému Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina, kterých bylo během Letních dovádění téměř šest stovek, se spoustu rodičů a seniorů, stalo součástí naší krajské rodiny. To mě těší a zároveň zavazuje k další práci v této oblasti,“ zhodnotil letošní tour náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Prázdniny Kraj Vysočina zakončí  v sobotu 31. srpna mezigeneračním setkáním seniorů a dětí v rodinném zábavném parku Fábula Kamenice nad Lipou, které je speciálně svým programem určené pro babičky, dědečky a jejich vnoučata. Největším lákadlem bude kromě vystoupení Maxim Turbulenc a dechové hudby Vysočinka zvýhodněné vstupné do parku Fábula. Senioři a dospělí zaplatí v tento den jednotné vstupné 60 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.

 

Podrobnosti k akci naleznete v letáčku níže.

Fábula

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina zakončí prázdniny mezigeneračním setkáním ve Fábulovi
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.8.2019 / 26.8.2019

Počet návštěv: 2763
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek