Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

DOBROCH 2018

DOBROCH 2018
Výjimečný večer, výjimečná událost. I takto lze shrnout letošní slavnostní udílení cen dobrovolníkům pro rok 2018, které se uskutečnilo v jihlavském Hotelu Gustav Mahler. Tuto slavnost každoročně pořádá Oblastní charita Jihlava jako poděkování dobrovolníkům, z nichž je vybráno jedenáct nominovaných. Zpravidla je oceněn jeden vítěz, ale letošní udílení ceny DOBROCH 2018 bylo zcela výjimečné. Vzhledem k tomu, že si v tomto roce Diecézní charita Brno připomíná 15 let akreditovaného dobrovolnictví, rozhodli se pořadatelé ocenit všechny nominované.
 

 
 

Cenu DOBROCH 2018 získali: Martina Černá za doučování vietnamských dětí, Žaneta Hanusová za povídání, předčítání a procházky v Domově Ždírec, Petra Humlerová a pes Scoty, za Canis terapeutickou činnost v Nemocnici Jihlava, Nikola Křížová za pomoc v Bárce – Charitní domácí hospicová péče Jihlava, Josef Kundera za doprovázení klienta na vozíku a za pomoc při jednorázových a  sbírkových akcí Oblastní charity Jihlava a pomoc v Bárce – Charitní domácí hospicová péče Jihlava + Dobrovolnické centrum  Oblastní charity Jihlava, Hana Sošková a pes Sally za canisterapii v Denním a týdenním stacionáři Jihlava, Jaromír Srp za Charitní ošetřovatelské služby Oblastní charity Jihlava a zprostředkování kontaktů se společenským prostředím klientce s těžkým postižením, která je upoutána na invalidní vozík, Jakub Svoboda za spolupráci s Nízkoprahovým zařízením pro děti a mládež Maják Luka nad Jihlavou a za pomoc s přípravou a realizací akcí NZDM Maják, Monika Tobolková za povídání, předčítání a procházky v Domově Žďírec, Jana Vystrčilová za pomoc v organizaci Domácí hospic Vysočina Jihlava a za docházení do Domova pro seniory v Lesnově a na dílničky s pacienty na Oddělení následné péče v jihlavské nemocnici, Michaela Žižková, která pravidelně každou středu navštěvuje pracovní terapii na OGNP nemocnici Jihlava a zvláštní poděkování patří Jaroslavě Peckové za dlouholetou práci s dobrovolníky v Nemocnici Jihlava jako jejich koordinátorka.


„Jak je dle nominovaných dobrovolníků patrné, dobrovolnictví v sociální oblasti je velice široké a každá pomocná ruka se hodí,“ řekl Pavel Franěk, 1. náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věci a nestátních neziskových organizací, který na slavnostním večeru ještě oceňoval místní dobrovolníky a koordinátory Tříkrálové sbírky.


Účastníci si také mohli zatančit za doprovodu skupiny The Shots nebo mohli v průběhu večera sledovat taneční vystoupení děvčat z nízkoprahového zařízení Erko.


DOBROCH 2018

DOBROCH 2018

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
 • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
 • DOBROCH 2018
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.11.2018 / 23.11.2018

Počet návštěv: 2144
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek