Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Společenská odpovědnost – nedílná součást moderní firmy a instituce

Společenská odpovědnost – nedílná součást moderní firmy a instituce
Třetí ročník regionální konference Společenská odpovědnost organizací, která se konala dnes pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka, slavnostně zahájil Pavel Franěk, náměstek hejtmana pro oblast sociálních věci a nestátních neziskových organizací, Vladimír Novotný, náměstek hejtmana pro oblast zdravotnictví a Miroslav Březina, zástupce ředitele Krajského úřadu Kraje Vysočina.
 

 
 

Na osmdesát odborníků z veřejné i soukromé sféry se sešlo u diskuse nad tématem společenské odpovědnosti. Konference, která skloňovala téma v rozměru regionálním, sociálním, ekologickém, ale také ekonomickém, navázala na třetí ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost, kterou kraj slavnostně udělil v dubnu letošního roku (více viz Společenská odpovědnost). Zástupci vítězných organizací vedli moderovanou diskusi ve čtyřech panelech. Panelové diskuse s nimi byly doplněny příspěvky pozvaných hostů. Nosným tématem celodenního povídání bylo šíření dobrých praxí s inspirací pro integrování prvků společensky odpovědného chování a jednání do každodenního působení. Nechyběla také ukázka připravovaných východisek pro další uplatňování národního konceptu Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost napříč kraji České republiky přiblížená Bronislavem Mikelem, místopředsedou Rady kvality a poradcem náměstka ministra Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Gabrielou Knöpfelmacherovou, členkou Rady Kvality, zástupkyní Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.


Kraj Vysočina je odpovědný za rozvoj území a má zájem na rozvíjení principů, které definice společenské odpovědnosti vymezuje. Proto chce přispět k osvětě v této oblasti a podpořit a ocenit ty firmy a organizace, které tento odpovědný přístup aplikují ve své práci, a to i tak, aby motivovaly další organizace a podniky k jejich následování.

 

odpovědnost

odpovědnost

odpovědnost

Ilustrační foto

  • Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Společenská odpovědnost – nedílná součást moderní firmy a instituce
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.9.2018 / 20.9.2018

Počet návštěv: 2752
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek