Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Technické fórum Kraje Vysočina ve znamení automatizace, IT technologií a robotizace

Technické fórum Kraje Vysočina ve znamení automatizace, IT technologií a robotizace
Čtvrtý ročník Technického fóra Kraje Vysočina, který se bude konat ve středu 6. června 2018 tradičně v prostorách Zámku Valeč na Třebíčsku bude zaměřen na představení témat spojených s aktivitou Průmysl 4.0 - automatizací, IT technologiemi nebo robotizací. „Podpora Kraje Vysočina jde, po zkušenostech z minulých let, do všech úrovní školního vzdělávání. Mění se nároky nejen na firmy, ale i na střední školy, jejichž absolventi vstupují na rychle se měnící pracovní trh. Prioritou Kraje Vysočina je nabídnout už středoškolským studentům možnost prověřit si své znalosti v reálných průmyslových podmínkách, popř. pomoci jim odstartovat profesní kariéru v regionálních firmách, kam se budou chtít po absolvování školy vrátit. Za tímto účelem krajská samospráva úzce spolupracuje nejen s hospodářskou komorou, ale také s konkrétními firmami,“ říká Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu.
 

 
 

Do programu Technického fóra Kraje Vysočina 2018 byla zařazena prezentace Badatelských center gymnázií zřizovaných Krajem Vysočina, ukázky práce s technickými konstrukčními stavebnicemi, popsány budou výsledky průzkumů mezi studenty středních škol a efekty aktivit Kraje Vysočina směrem k popularizaci vybraných oborů. O příspěvek byli požádáni zástupci škol i partnerů ze strany zaměstnavatelů. Jejich postřehy budou součástí diskuze, která se předpokládá na závěr konference.

 

V případě zájmu je možné účast na konferenci potvrdit u Terezie Doleželové, odbor školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Kraje Vysočina, e-mail: dolezelova.t@kr-vysocina.cz.

 

 

Technické fórum 2018
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Technické fórum Kraje Vysočina ve znamení automatizace, IT technologií a robotizace
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.5.2018 / 25.5.2018

Počet návštěv: 2992
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek