Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Fórum mladých Kraje Vysočina

Fórum mladých Kraje Vysočina
Parlament Gymnázia Jihlava pořádá ve spolupráci se Zdravým Krajem Vysočina Fórum mladých. Žáci středních škol v Kraji Vysočina, se sejdou v pondělí 12. června 2017 v prostorách Gymnázia Jihlava ke vzájemné diskusi, při které budou hledat návrhy na společné aktivity ve třech vybraných oblastech. Témata diskuse byla zvolena na základě studentské ankety. Akce se uskuteční pod záštitou Martina Hyského, politika Projektu Zdravý Kraj Vysočina a MA21 a člena rady kraje.
 

 
 

„Jsme velice rádi, že studenti Gymnázia Jihlava sami přišli s iniciativou uspořádat Fórum mladých na úrovni Kraje Vysočina. Myšlenka tohoto fóra vznikla v listopadu 2016 na Veřejném fóru Kraje Vysočina, kde se dostala mezi 10P, tedy 10 nejvýznamnějších oblastí, kterými by se měl Zdravý Kraj Vysočina zabývat,“ uvedl Martin Hyský.


Účastníci fóra budou rozděleni na základě tematických oblastí - Volnočasové aktivity pro děti a mládež, Mezinárodní aktivity a Mimoškolní vzdělávání. Každé z témat bude řešeno u samostatného kulatého stolu. U každého pracovního stolu budou mít žáci možnost sdílet informace, jak se konkrétní oblast dotýká mládeže a jakým způsobem ji ovlivňuje, a vzniklé návrhy a poznatky diskutovat s garanty jednotlivých okruhů z Odboru školství, mládeže a sportu, Odboru sekretariátu hejtmana a z Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina. Facilitaci procesu zajistí organizace Hodina H, z. s.


Cílem Fóra mladých je poskytnout mladým lidem příležitost vyjádřit se k dění v uvedených oblastech a podílet se na řešení jejich aktuálních problémů.


V závěrečném bloku programu proběhne pro zájemce debata ohledně vytvoření krajského studentského parlamentu.

ZK

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.5.2017 / 30.5.2017

Počet návštěv: 5681
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek