Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Kraj Vysočina na brněnském veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR

Vysočina bude na Regiontouru opět zvát na mistrovství světa v biatlonu
S novým rokem přichází nejen do Česka další veletržní sezóna. Kraj Vysočina se prostřednictvím krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism zúčastní hned několika tradičních přehlídek. Prvním z českých veletrhů, kde se Kraj Vysočina letos představí, bude brněnský REGIONTOUR. Od 19. až do neděle 22. ledna se mohou návštěvníci na stánku CzechTourism seznámit s turistickou nabídkou nejen Vysočiny, ale i dalších regionů.
 

 
 

Veletrhu REGIONTOUR bude tradičně patřit Pavilon P brněnského výstaviště, kde budou vystavovat jednotlivé kraje a regiony, i zahraniční, s pestrým doprovodným programem. „Letošními tématy je především aktivní turistika v regionech, kulturní bohatství regionů s důrazem na barokní památky a regionální gastronomie,“ prozradil ředitel krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že nejen u příležitosti veletrhu připravila Vysočina Tourism ve spolupráci s odbory Krajského úřadu Kraje Vysočina brožuru Kalendář akcí na Vysočině 2017, která na 17 stránkách mapuje přehled kulturních, společenských i sportovních událostí roku 2017 v Kraji Vysočina. „Také jsme aktualizovali publikace UNESCO na Vysočině a vydali jsme letáček propagující mobilní turistické aplikace – turistického průvodce a geohru na Vysočině,“ doplnil ředitel Tomáš Čihák. Pro návštěvy krajského stánku je tak připravena celá řada tiskovin na konkrétní cílové skupiny, a to v několika světových jazycích.


Chybět nebude ani interaktivní prezentace. Obrazovka na stánku bude promítat videosmyčku, která návštěvníkům představí barokní památky na Vysočině. „Zatímco minulý rok patřil Karlu IV., ústředním tématem roku 2017 je české baroko a slogan Baroko všemi smysly. Vytvořené video tak podpoří národní marketingové téma pro oblast cestovního ruchu a také samotné veletržní téma,“ uvedla na závěr náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová.


Kromě veletrhu Regiontour Brno se bude Kraj Vysočina reprezentovat v nizozemském Utrechtu na Vakantiebeurs a ve Vídni na Ferienmesse. Ke konci ledna nabídne volnočasové zážitky v Bratislavě na ITF Slovakiatour a v polovině února najdeme modrozelený stánek Kraje Vysočina na pražském Holidayworld. Kraj Vysočina bude v letošním roce k vidění na devíti veletrzích a výstavách, z toho na třech českých a šesti zahraničních.


Přehled veletrhů
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina na brněnském veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 4.1.2017 / 4.1.2017

Počet návštěv: 2749
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek