Cesta: Titulní stránka > Tiskoviny kraje > Publikace Edice Vysočiny


 

Rada kraje vyhlásila další ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost
Rada Kraje Vysočina dnes vyhlásila další, v pořadí druhý, ročník regionální soutěže o Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. „Soutěž má za cíl vyzdvihnout a ocenit aktivitu organizací, které si stanovují vysoké etické standardy a naplňují charakter dobrovolné angažovanosti ve prospěch životního prostředí a společnosti. Do soutěže se mohou opět přihlásit všechny soukromé subjekty a organizace veřejného sektoru i obce působící na území nebo jejichž sídlo se nachází na území Kraje Vysočina,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Přihlášky Kraj Vysočina přijímá až do konce ledna 2017.
 

 
 

Staráte se pečlivě o své kolegy a zaměstnance, pomáháte svému okolí? Získejte ocenění společensky odpovědné organizace a staňte se vzorem pro ostatní!


Regionální soutěž je rozdělena do kategorií:

a) soukromý sektor:
a1) zaměstnavatelé a jiné soukromé osoby vyvíjející ekonomickou aktivitu do 250 zaměstnanců včetně,
a2) zaměstnavatelé nad 250 zaměstnanců,
b) veřejný sektor:
b1) obce,
b2) ostatní.


Cenu vyhlašuje Kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením pro oceňování kvality, Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina, CZESHA – Unií školských asociací ČR, KOUS Vysočina a Vysočina Education.

 

Mezi úspěšnými firmami loňského ročníku figurovali např: HBH odpady s.r.o., První brněnská strojírna Velká Bíteš, Městský úřad Žďár nad Sázavou, Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř,

 

Podkladové materiály pro přihlášení do soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost jsou zde:  www.kr-vysocina.cz/odpovednost.

 

  • Více informací: Ivana Hanáková Kosourová, Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: kosourova.i@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 24.10.2016 / 24.10.2016

Počet návštěv: 5001
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek