Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

V Pelhřimově slavnostně otevřeli pátý Family Point na Vysočině

Otevření Family Pointu v Pelhřimově
V prostorách Městského úřadu Pelhřimov na Pražské ulici funguje ode dneška základní Family Point, který bude nově nabízet zázemí pro rodiče s malými dětmi. Jeho otevření dnes odstartovalo přestřižení slavnostní pásky, které bylo v režii dětí z místní mateřské školky. „V současné době fungují Family Pointy už ve všech okresních městech Kraje Vysočina, Pelhřimov se stal posledním střípkem do naší mozaiky. Kraj Vysočina bude službu všech Family Pointů podporovat jako jeden z nástrojů prorodinné politiky kraje. Věříme, že uživatelé budou spokojeni,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.
 

 
 

Pelhřimovský Family Point se pyšní nově zrekonstruovanými bezbariérovými prostory vybavenými herními prvky pro děti, zázemím pro nakrmení a přebalení miminek, nábytkem pro posezení a odpočinek rodičů a koutkem s počítačem připojeným k internetu. „Zázemí se nachází přímo v budově Městského úřadu, kde si návštěvníci vyřizují pasy a občanské průkazy. Rodičům s malými dětmi tak můžeme zpříjemnit čekání, které dříve museli absolvovat na chodbě úřadu,“ pochvaloval si novou službu při slavnostním otevření starosta Pelhřimova František Kučera. Navíc tady rodiče prostřednictvím letáčků získají informace o prorodinných aktivitách v celém regionu.

Family Point bude návštěvníkům úřadu zdarma k dispozici po celou dobu provozu úřadu. Kontaktní adresy, provozní doba a další podrobné informace o jednotlivých Family Pointech jsou umístěny na webových stránkách www.vysocina.familypoint.cz


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 23.2.2016 / 23.2.2016

Počet návštěv: 5262
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek