Další informace

 
 

Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace


 

Kraj mého srdce: Vysočina je oblíbenou destinací zimních dovolenkářů a cykloturistů

Předávání diplomů
V oblíbené internetové anketě Kraj mého srdce 2015 získal Kraj Vysočina hned dvě ocenění. Veřejnost svými hlasy rozhodla, že Kraj Vysočina získal ocenění za třetí místa v kategoriích Cykloturistika a Zimní dovolená. V Praze na 25. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World je převzala radní Kraje Vysočina Marie Kružíková. „V celkem osmi kategoriích hlasovalo letos téměř 11 tisíc lidí a stejně jako v minulém roce patřila Vysočina mezi nejaktivnější hlasující hned po Moravskoslezském a Jihomoravském kraji,“ uvedla radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.
 

 
 

Ve čtvrtém ročníku ankety došlo proti minulosti ke změně ve vyhlašovaných kategoriích. Jedna kategorie byla změněna a jedna přidána. Hlasující měli možnost hodnotit jednotlivé kraje České republiky podle oblíbenosti v kategoriích – letní dovolená, pěší turistika, cykloturistika, folklor a tradice, lázně, lázeňství, wellness, památky/historická místa, zimní dovolená a výlety s dětmi. Kraj Vysočina bodoval ve dvou kategoriích – cykloturistika a zimní dovolená - vždy na třetím místě. „Výsledek oblíbené ankety mě těší, dokazuje, že náš kraj je pro české návštěvníky zajímavý. Na své si u nás přijdou jak sportovci o letní dovolené, tak i milovníci zimních radovánek. Nově jsme pro ně, ale i pro ostatní zájemce připravili letáčky, které je zvou na významné kulturní a sportovní akce letošního roku,“ prozradil ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.


Ankety se zúčastnili hlasující všech věkových kategorií, a to velmi vyrovnaně. Nejstaršímu účastníkovi bylo 88 a nejmladšímu 7 let. Přišlo i několik hlasů ze Slovenska a Polska.


 Oblíbenou anketu Kraj mého srdce, která má za cíl posilovat povědomí hlasujících o konkrétních krajích a tím podporovat domácí cestovní ruch, připravila letos už po čtvrté Redakce KAM po Česku společně s veletržní společností INCHEBA Praha.


 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 22.2.2016 / 22.2.2016

Počet návštěv: 4251
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek