Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Gymnázium v Novém Městě na Moravě čeká generálka „elektra“

Datové zásuvky
Radní Kraje Vysočina schválili zadání veřejné zakázky na stavební práce Gymnázia v Novém Městě na Moravě. Vybraná stavební firma o letních prázdninách v letošním a v příštím roce kompletně zrekonstruuje elektroinstalaci a částečně také rozvody vody a kanalizace. „Krajský rozpočet počítá s částkou přes 21 miliónů korun bez daně. Peníze jsou připravené letos. Opravy se ale uskuteční ve dvou etapách vždy po polovině budovy. První odstartuje letos v květnu a skončí nejpozději se závěrem letních prázdnin, druhá se ve stejném období uskuteční v příštím roce,“ uvedl náměstek hejtmana pro oblast majetku kraje Libor Joukl.
 

 
 

Budova gymnázia během dvou následujících let získá nové elektrorozvaděče, nové osvětlení včetně nouzového a nové rozvody elektroinstalace s vypínači i zásuvkami. Slaboproudá část úprav bude zahrnovat datové rozvody, zázemí pro audiovizuální techniku, zabezpečovací signalizaci, jednotný čas včetně zvonění, rozhlas, telefonní ústřednu i přístupový a kamerový systém. Součástí oprav bude i nové napojení umyvadel ve třídách a dílčí opravy sociálních zařízení. S ohledem na hodnotu zakázky jde o jednu z největších generálních oprav na školském majetku Kraje Vysočina. Práce musí být navíc provedeny vždy v prázdninovém období.


 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 15.2.2016 / 15.2.2016

Počet návštěv: 1460
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek