Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky > Památkový fond


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Stále můžete soutěžit s projektem KPBI!

KPBI_soutěž
Soutěž je realizována v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Pro děti a studenty je připraven online soutěžní kvíz - při správném zodpovězení 20 otázek z oblasti bezpečného chování na internetu jsou soutěžící zařazeni do losování o ceny.
 

 
 

Soutěž je realizována v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Pro děti a studenty je připraven online soutěžní kvíz - při správném zodpovězení 20 otázek z oblasti bezpečného chování na internetu jsou soutěžící zařazeni do losování o ceny (od června do října se měsíčně hraje o mobilní telefon Lumia od společnosti Microsoft, následně ze všech soutěžících budou vylosováni výherce herní konzole, tabletu a mobilního telefonu). Správné odpovědi lze najít v devíti připravených e-learningových kurzech, které jsou zpracovány s aktuálními a atraktivními tématy typu sociální sítě, kyberšikana, internet atd. Lekce a vlastní kvíz jsou dostupné na webu www.KPBI.cz

 

Hlavním cílem projektu Kraje pro bezpečný internet je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. V projektu je zapojeno již deset krajů, a to včetně Kraje Vysočina. Kromě e-learningový kurzů a soutěží pro děti a studenty budou do konce roku připraveny a spuštěny kurzy pro rodiče a dospělé a pro pedagogické pracovníky, změnou grafiky projdou loňské kurzy pro sociální pracovníky a pro policisty. Odborný obsah kurzů připravilo Národní centrum bezpečnějšího internetu, dalším odborným partnerem a dodavatelem cen pro výherce soutěží je společnost Microsoft.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Stále můžete soutěžit s projektem KPBI!
 

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 3.9.2015 / 3.9.2015
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 4143
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek