Cesta: Titulní stránka > Informační technologie > Propagace IT


 

Radní Petr Krčál podpořil dobrou věc

Radní Petr Krčál podpořil dobrou věc
Krajský radní Petr Krčál se zúčastnil charitativní akce Pomáhej pohybem. Nedělní dobročinné setkání bylo zařazeno do programu Folkových prázdnin, které se v těchto dnech konají v Náměšti nad Oslavou. Cesta k finančním prostředkům přitom vedla přes kilometry našlapané na speciálním kole. „Šlo o zdánlivě jednoduchou věc. Během minuty vyšlapat co nejvíce peněz,“ popsal radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.
 

 
 

Akce byla zaměřená na podporu poskytovatelů sociálních služeb v regionu. Finanční prostředky poputují na účty Domova bez zámku a domácímu Hospici Vysočina. V případě krajské organizace bylo vyšlapáno 49 959 korun. „Výtěžek využijeme na dovybavení naší sociálně terapeutické dílny Kavárna Pohodička a její pojízdné varianty. Naši kavárnu mohou navštívit také návštěvníci Folkových prázdnin a ochutnat čerstvé palačinky a výbornou kávu,“ sdělila ředitelka Domova bez zámku Hana Šeráková.


Domácí hospic Vysočina si polepšil o 50 243 korun. „S pomocí příspěvku zakoupíme vozidlo, které využijeme pro poskytování terénních služeb ve Velkém Meziříčí,“ uvedl ředitel hospice Petr Havlíček.


Vedle radního Krčála se do dobročinného podniku zapojili zpěvák Petr Bende, mistr světa v jízdě na vysokém kole Josef Zimovčák nebo náměšťský starosta Vladimír Měrka. Akci organizovala Nadace ČEZ. 


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Radní Petr Krčál podpořil dobrou věc
 

Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 27.7.2015 / 27.7.2015

Počet návštěv: 5762
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek