Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Deset let spolupráce Kraje Vysočina a organizace EPMA

EPMA
Agentura pro evropské projekty & management (EPMA) letos slaví desetileté výročí spolupráce s Krajem Vysočina. Jejím posláním je podporovat mezinárodní projektovou spolupráci v oblasti IT. Prioritními oblastmi spolupráce jsou aktivity související s digitalizací, posílením dovedností malých firem rozvíjet své podnikání pomocí internetu nebo například přirozeně provázat zájem široké veřejnosti s vědeckým bádáním v oblasti nových informačních technologií.
 

 
 

Díky spolupráci Kraje Vysočina a organizace EPMA se podařilo dosud realizovat čtrnáct společných projektů, na které Kraj Vysočina prostřednictvím EPMA získal téměř 36 miliónů korun ze zdrojů nabídnutých Strukturálními fondy a z programů mezinárodní spolupráce. „Přínos vidím v posílení kapacity kraje pro mezinárodní projektovou spolupráci a zapojení do regionálních sítí řešících obdobnou problematiku, stali jsme se piloty v inovativních projektech, jejichž výsledky se promítly do běžné praxe krajského úřadu a v neposlední řadě byla například také rozšířena síť praktických kontaktů ve více než dvacítce evropských regionů. S některými jsme vyzkoušeli spolupráci při řešení společných úkolů,“ uvedl vedoucí odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina Petr Pavlinec.

 

O projektech realizovaných Krajem Vysočina ve spolupráci s organizací EPMA informujeme pravidelně na www.kr-vysocina.cz.

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.11.2014 / 20.11.2014

Počet návštěv: 8019
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek