Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Pozvání na Den s Krajem Vysočina

Pozvání na Den s Krajem Vysočina
Už tento pátek 12. září odstartuje na Masarykově náměstí v Jihlavě další Den s Krajem Vysočina. Po celý den bude připraven nabitý program jak na hlavním pódiu, tak i ve stáncích rozmístěných na horní straně centrálního jihlavského náměstí. „Program jsme se snažili sestavit tak, aby si den s krajem užili děti, rodiče, mládež i senioři. Navíc letos slaví 10. výročí Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, a tak je velký prostor věnován tématu první pomoci, záchraně života a správnému chování v mimořádných situacích,“ přiblížila Ivana Šteklová, vedoucí odboru sekretariátu hejtmana. Letošní v pořadí už druhý Den s Krajem Vysočina začíná v 10 hodin a bude končit až kolem 9. hodiny večerní.
 

 
 

Dopoledne plné her a soutěží bude na jihlavském náměstí patřit školákům a předškolákům. Ve 13.00 a v 15.00 hodin se na hlavní scéně představí Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, která si v letošním roce připomíná deset let od svého založení. „Pro návštěvníky krajského dne připravujeme překvapení. Nechci prozrazovat víc, ale přítomní si budou moci udělat reálnou představu o tom, jak vypadá skutečný zásah záchranářů,“ naznačila Ivana Šteklová. Na své si přijde i starší generace, která se může těšit na vystoupení dechové kapely Vysočinka. Dětské návštěvníky potěší oblíbené postavičky Jů a Hele a také komik Václav Upír Krejčí, a to od 15.30 hodin. Půlhodina bude věnována také čistému životnímu prostředí se zaměřením na kvalitu ovzduší na Vysočině včetně ukázky měřící techniky. Program celého dne uzavře v 17.00 hodin zpěvák Miroslav Žbirka s kapelou a po nich už bude od 18.00 hodin patřit závěrečná tečka vítězům soutěže Vysočina hledá talent.

 

Nabídku celého dne doplní kromě Senior a Rodinných pasů také ukázky ze života včel a prodej včelařských produktů, bezpečnost silničního provozu, třídění elektrospotřebičů, ukázky hasičské a policejní techniky a mnohé další.

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 1
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 8.9.2014 / 8.9.2014

Počet návštěv: 3564
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek