Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Den s Policií ČR

Den s Policií ČR
Na jihlavském letišti Henčov tento týdej představovali veřejnosti svoji práci a techniku policisté, hasiči, zdravotničtí záchranáři i vojáci. Už tradiční preventivně prezentační akci pořádá pro širokou veřejnost Krajské ředitelství Policie Kraje Vysočina. „Technika a vybavení zdravotníků, hasičů, policistů i vojáků umí zaujmout děti i dospělé. Navíc ve spojení s praktickými ukázkami jejich nelehké práce a preventivnímu charakteru prezentací dokáže tato tradiční akce spojená s koncem školního roku sdělit, že bychom se měli nejen na silnicích a nejen o prázdninách chovat s rozmyslem, tak abychom ochránili svoje zdraví,“ ocenil aktivitu všech, kteří se na uspořádání této akce podílejí, náměstek hejtmana Libor Joukl.
 

 
 

Cílem tématického dne je primárně rozšíření povědoí o práci složek Integrovaného záchranného systému. Pro přítomné byl na celé dopoledne připraven bohatý program. Postupně se divákům představila zásahová jednotka, jízdní policie, pořádková jednotka i policejní psovodi. Společnou ukázku spolupráce při simulované dopravní nehodě předvedli dopravní policisté společně s hasiči Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina a Zdravotnickou záchrannou službou Kraje Vysočina. Návštěvníci si mohli prohlédnout také stanoviště zdravotnické záchranné služby, hasičského záchranného sboru, Vyšší policejní školy MV Jihlava, Městské policie Jihlava, Armády České republiky, Velitelství Vojenské policie Tábor, Besip týmu a Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra České republiky, pozvání na Henčov přijali také četníci Klubu vojenské historie v dobových uniformách.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Den s Policií ČR
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.6.2014 / 18.6.2014

Počet návštěv: 8563
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek