Kontakty

Ministerstvo dopravy ČR
Ing. Luděk Sosna, Ph.D.
Ředitel odboru strategie
e-mai: ludek.sosna@mdcr.cr 

Ing. Jindřich Kušnír
Odbor drah, železniční a kombinované dopravy
Tel.: 225 131 361, e-mail: jindrich.kusnir@mdcr.cz

Správa železniční dopravní cesty
Bc. Marek Binko
Ředitel odboru strategie
Tel.: 972 235 430, e-mail: binko@szdc.cz 

Ing. Jan Šulc
Odbor strategie, oddělení koncepce
Tel.: 972 235 366, e-mail: sulcJa@szdc.cz

Mgr. Jakub Ptačinský
Tiskový mluvčí
Tel.: 722 177 052, e-mail: ptacinsky@szdc.cz

 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Kraj Vysočina představil na veletrhu URBIS INVEST 2014 aktuální nabídku investičních příležitostí

Kraj Vysočina představil na veletrhu URBIS INVEST 2014 aktuální nabídku investičních příležitostí
Kraj Vysočina se také v letošním roce zúčastnil mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST. Návštěvníci z řad odborné i laické veřejnosti měli možnost získat informace o aktuální nabídce volných rozvojových ploch a nemovitostí, podnikatelském prostředí a aktivitách kraje v oblasti jeho podpory, inovačním prostředí v kraji, v loňském roce schválené regionální inovační strategii a dalších oblastech. Dostatek investičních příležitostí, výhodná poloha kraje, dobrá dopravní dostupnost a lidské zdroje lze bezesporu považovat za silné stránky regionu, které mohou hrát roli při výběru místa investice.
 

 
 

Kromě informací o možnostech investování v Kraji Vysočina, podnikatelském a vědecko-výzkumném prostředí, možnostech studia a možnostech podpory ze strany kraje byla pro návštěvníky připravena řada propagačních materiálů. Díky umístění několika veletrhů do jednoho výstavního pavilonu byla připravena také nabídka materiálů prezentujících kulturní a přírodní zajímavosti regionu, včetně kulturních památek v síti UNESCO.

 

„Kraj Vysočina už podeváté v řadě využil unikátní možnosti prezentace široké nabídky investičních příležitostí v regionu, ať už v průmyslových zónách, rozvojových plochách nebo nemovitostech typu brownfields. Množství dobře dostupných lokalit, kvalifikovaná pracovní síla a široká nabídka nemovitostí tak přilákala do krajské expozice celou řadu zájemců“ řekl Martin Hyský, radní pro regionální rozvoj a územní plánování.

 

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST se letos uskutečnil ve dnech 23. – 26. 4. 2014 na brněnském výstavišti společně s dalšími odbornými veletrhy URBIS TECHNOLOGIE a ENVI BRNO. Souběžně proběhly také Stavební veletrhy a veletrh Mobitex. Komplex odborných veletrhů byl doplněn o sérii přednášek na téma evropských fondů, ať již z pohledu podpory podnikání či rozvoje měst, obcí a regionů, dále na téma inovací a technologií v rozvoji regionů, energetickou hospodárnost, odpadové hospodářství a další. Mezi nejnavštěvovanější stánky pavilonu P patřil stánek Státního fondu životního prostředí s prezentacemi programu Nová zelená úsporám, který byl v těsné blízkosti stánku Kraje Vysočina.

 

URBIS INVEST – příležitost pro investice a podnikání v regionu

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.4.2014 / 29.4.2014

Počet návštěv: 8635
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek