Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Studie proveditelnosti zařízení pro energetické využití odpadů v Kraji Vysočina je dostupná veřejně na internetu

dokumenty
Rada Kraje Vysočina dnes na svém jednání jednohlasně rozhodla o zveřejnění Studie proveditelnosti zařízení pro energetické využití odpadů v Kraji Vysočina. Kraj Vysočina považuje za žádoucí a vhodné, aby předmětná studie mohla být využita širší veřejností. S ohledem na tuto skutečnost je studie zveřejněna na www.kr-vysocina.cz bezúplatně.
 

 
 

„Důvodem rozhodnutí Rady Kraje Vysočina je nepříliš šťastné smluvní ustanovení, které kraji jako objednateli nedávalo právo na další veřejné bezplatné zveřejnění studie proveditelnosti, včetně poskytnutí podlicence dalším osobám. Jako nepříliš šťastná se ukázala i podmínka ve smlouvě řešící úplatu  za poskytnutí podlicencí. Jsem přesvědčen, že výše uvedená omezení by u materiálů tohoto charakteru neměla figurovat a závěry studií by měly být přístupné jednodušeji bez zbytečných administrativních komplikací. O správnosti našich kroků je třeba veřejnost přesvědčit odbornými argumenty v širší diskuzi, kterou tímto naším krokem jednoznačně podporujeme,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast životního prostředí Zdeněk Chlád.

 

Studie proveditelnosti zařízení pro energetické využití odpadů v Kraji Vysočina je dostupná na adrese: http://www.kr-vysocina.cz/studie-proveditelnosti-zevo-vysocina/d-4055747/p1=50824

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Studie proveditelnosti zařízení pro energetické využití odpadů v Kraji Vysočina je dostupná veřejně na internetu
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.1.2014 / 7.1.2014

Počet návštěv: 5851
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek