Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina


 

Projekt i-Bezpečná škola má za sebou první úspěšný rok

i-Bezpečná škola
Projekt i-Bezpečná škola má za sebou první rok své realizace. A jak uvedl manažer projektu, Mgr. Ivo Kuttelwascher, během tohoto roku proběhlo velké množství aktivit.
 

 
 

Projekt i-Bezpečná škola má za sebou první rok své realizace. A jak uvedl manažer projektu, Mgr. Ivo Kuttelwascher, během tohoto roku proběhlo velké množství aktivit. Proběhly schůzky se všemi zapojenými školami ze všech okresů v Kraji Vysočina, během kterých měli ředitelé zapojených škol možnost seznámit se s problematikou elektronické bezpečnosti. Během těchto setkání vystoupili jak zástupci realizátora projektu – Vysočina Education a partnera projektu Národního centra bezpečnějšího internetu, tak i zástupci Kraje Vysočina, Vyšší policejní školy nebo Pedagogicko-psychologické poradny.  Pro učitele byly realizovány workshopy na téma rizika sociálních sítí, či Jak vyučovat bezpečné a etické užívání on-line technologií na ZŠ a SŠ a nebo Nebezpečný a nezákonný obsah na internetu a jak s ním naložit.

Konec projektu by měl být v červnu 2014, a proto je v plánu ještě mnoho dalších aktivit. Kromě plánovaných schůzek se zástupci pedagogicko-psychologických poraden, je to například vytvoření brožury, kde by byly základní informace týkající se problematiky elektronické bezpečnosti a kontakty na členy pracovní skupiny expertů, kteří mohou s problémy s elektronickou kriminalitou pomoci.

i-Bezpečná škola

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Projekt i-Bezpečná škola má za sebou první úspěšný rok
 

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 1.7.2013 / 1.7.2013
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 11208
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek