Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina


 

Již šest ICT společností v Kraji Vysočina získalo značku Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET

Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET
Již šest ICT společností v Kraji Vysočina získaly právo k užívání značky Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET. Jedná se o společnosti WIFCOM, JaroNet, Hor@cko.net, Jemnice OnLine, PETNet, s.r.o. a M-soft spol. s r.o., které poskytují své služby v celém Kraji Vysočina.
 

 
 

Již šest ICT společností  v Kraji Vysočina získaly právo k užívání značky Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET. Jedná se o společnosti WIFCOM, JaroNet, Hor@cko.net, Jemnice OnLine, PETNet, s.r.o. a M-soft spol. s r.o., které poskytují své služby v celém Kraji Vysočina.

Tyto společnosti poskytují své produkty, které naplňují myšlenku elektronické bezpečnosti. Dále se zavazují, že budou informovat zákazníky o rizicích využívání informačních a komunikačních technologií a předávat jim materiály týkající se této problematiky, budou hlásit bezpečnostní incidenty z oblasti elektronické bezpečnosti Pracovní skupině pro elektronickou bezpečnost nebo na CSIRT.CZ, propagovat dodržování bezpečnostních standardů a celkově propagovat problematiku elektronické bezpečnosti.

Pokud jste i Vy společnost, která poskytuje internetové připojení v Kraji Vysočina, máte možnost získat právo k užívání značky také. Formulář žádosti a detailní informace jsou ke stažení zde.

Informace o společnostech, které již značku využívají jsou zde.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Již šest ICT společností v Kraji Vysočina získalo značku Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET
 

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 28.4.2013 / 28.4.2013
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 10708
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek