Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina


 

Vítězové soutěže Internet - se mnou se bát nemusíš navštívili Vyšší policejní školu v Praze - pracoviště Jihlava

Exkurze Vyšší policejní škola
Vybraní vítězové soutěže Internet – se mnou se bát nemusíš se dnes zúčastnili exkurze na Vyšší policejní škole Ministerstva vnitra v Praze - pracoviště Jihlava. Exkurzi pro ně zorganizoval člen pracovní skupiny elektronické bezpečnosti, Mgr. Lukáš Habich se svými kolegy z Vyšší policejní školy.
 

 
 

Vybraní vítězové soutěže Internet – se mnou se bát nemusíš se dnes zúčastnili exkurze na Vyšší policejní škole Ministerstva vnitra v Praze - pracoviště Jihlava. Exkurzi pro ně zorganizoval člen pracovní skupiny elektronické bezpečnosti, Mgr. Lukáš Habich se svými kolegy z Vyšší policejní školy. Dvanáct studentů ze Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě a Třebíče zde mělo možnost vidět vybavení, které využívá Policie ČR, automobil, které využívá dálniční policie v Kraji Vysočina a nebo si prohlédnout, co se stane s nezajištěnými věcmi v autě, pokud se otočí při nehodě na střechu. Dále si mohli vyzkoušet dechovou zkoušku nebo si prohlédnout gumové zbraně, které se využívají k tréninku budoucích policistů.Všichni účastníci byli z exkurze nadšení a plánují se zúčastnit i dalšího ročníku soutěže.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Vítězové soutěže Internet - se mnou se bát nemusíš navštívili Vyšší policejní školu v Jihlavě
 

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 27.3.2013 / 27.3.2013
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 13735
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek