Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Výsledky projektu DE-LAN

K 31. prosinci 2012 Kraj Vysočina úspěšně zakončil tříletý projekt DE-LAN. Hlavní výstupy projektu jsou nyní ke stažení
 

 
 
DE-LAN


Hlavní výstupy projektu je možné nyní stáhnout níže. Jedná se o: 

Průvodce příklady dobré praxe. Tato příručka se doporučuje jako podklad pro práci klíčových subjektů s rozhodovacími pravomocemi a regionálních politiků, kteří se zabývají inovacemi prostřednictvím IKT. Tento dokument je součástí výsledků projektu DE-LAN. Podrobnější popis nástrojů nezbytných pro implementaci digitálních ekosystémů (DE), naleznete v další praktické příručce DE-LAN Toolkit (www.delanproject.eu).

Implementační toolkit. Toolkit představuje řadu nástrojů, částečně vyvinutých i jinými projekty zaměřenými na DE  a z části posbírané a používané partnery projektu v rámci pilotních aktivit v jednotlivých regionech. Nástroje jsou roztříděny podle kategorií a u každého z nich jsou uvedeny reference, kde získat podrobnější informace. Úvodní texty byly přeloženy do češtiny, nicméně samotné nástroje byly pro srozumitelnost ponechány v původní anglické verzi. 

Souhrn závěrečných reportů z regionů. Tento dokument shrnuje zkušenosti získané z aktivit provedených v různých regionech, vyzdvihuje hlavní zjištění zaznamenaná jednotlivými partnery a přináší doporučení pro začlenění DE strategie do regionálních politik.

Analysis & synthesis report on pilot actions. Jedná se o doprovodný dokument, který shrnuje průběh pilotních akcí. Tento dokument je pouze v anglickém jazyce.
 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Radek Bejdák
Vytvořeno / změněno: 2.1.2013 / 2.1.2013
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 14356
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek