Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Nemocnici Havlíčkův Brod bude řídit David Rezničenko

Nemocnici Havlíčkův Brod bude řídit David Rezničenko
S účinností od 1. ledna 2012 nastoupí do funkce ředitele Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace David Rezničenko. Na svém jednání ho dnes do funkce jmenovala Rada Kraje Vysočina. Do výběrového řízení na místo ředitele Nemocnice Havlíčkův Brod se přihlásilo deset uchazečů.
 

 
 

David Rezničenko vystudoval obor ošetřovatelství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové a později i na Vysoké škole zdravotnictva a sociálnej práce sv. Alžběty v Bratislavě. Do havlíčskobrodské nemocnice nastoupil už v roce 1995 na pozici všeobecné sestry. V roce 2007 se po pěti letech práce v soukromém sektoru do nemocnice vrátil a do současné doby zde pracuje jako náměstek ředitele pro ošetřovatelskou péči.

 

„V současném neklidném ekonomickém období a v prostředí změn ve zdravotnictví očekává krajská samospráva od nového ředitele Nemocnice Havlíčkův Brod udržení stabilní situace nemocnice, posílení přístupu zdravotníků k pacientům a aktivní spolupráci v rámci nemocnice i celého kraje,“ stručně uvedl Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.

 

„V nejbližší době vidím jako nutné posílení role středního managementu nemocnice – jak primářů, tak vrchních sester. Současná ekonomická situace je složitá. Je třeba motivovat management k výrazně aktivnější roli při organizaci práce v jednotlivých provozech a efektivnímu využití personálu,“ hodnotí svoji startovací pozici čerstvě jmenovaný ředitel.

 

David Rezničenko ve funkci ředitele Nemocnice Havlíčkův Brod vystřídá Víta Kaňkovského. Ten nemocnici vedl od prosince 2006. Na vlastní žádost z funkce ředitele po pěti letech odchází.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Nemocnici Havlíčkův Brod bude řídit David Rezničenko
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 6.12.2011 / 6.12.2011

Počet návštěv: 8892
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek