Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

Konkurenceschopnost jako téma dvoudenního semináře na VŠPJ

Konkurenceschopnost jako téma dvoudenního semináře na VŠPJ
Dvoudenní konference, která se konala začátkem března v prostorách Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, nabídla svým posluchačům velmi důležité informace k tématu “konkurence“. Pestrý program třetího ročníku semináře osvětlil, že být schopný konkurence obnáší znalosti především z oblasti organizace, účetnictví a daní.
 

 
 

Vysoká škola polytechnická v Jihlavě uspořádala v rámci projektu „Most k partnerství – VŠPJ tvoří síť“ již 3. ročník konference na téma „konkurence“. Především příklady akademiků z praxe jednoznačně naznačili, že jedním z nejvíce ovlivňujících faktorů konkurenceschopnosti je vysoká přidaná hodnota jako výsledek výzkumu a vývoje, vyhodnocení a využití jedinečnosti produktu při současné podpoře kvalitního marketingu. Autoři příspěvků, převážně z řad podnikatelských subjektů, zdůraznili nutnost systematické péče o kvalitní lidské zdroje, které jsou u technických oborů v současné době velkým problémem. V současnosti se objevuje při posilování konkurenceschopnosti nový, doposud neprověřený, jev v podobě tvoření bariér při obraně českého trhu proti východním ekonomikám. Proto je nutné nepodceňovat faktory konkurenceschopnosti a využít veškeré nabízené možnosti.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Konkurenceschopnost jako téma dvoudenního semináře na VŠPJ
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 14.3.2011 / 14.3.2011

Počet návštěv: 8326
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek