Další informace

 
 

Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace


 

Problematika výkonu myslivecké stráže

Myslivecký klobouk
V sídle kraje Vysočina se uskutečnil dne 12. listopadu 2010 pod záštitou Josefa Matějka, člena rady kraje Vysočina bezplatný seminář zaměřený na problematiku výkonu funkce myslivecké stráže především ve vztahu k platné legislativě.
 

 
 

„Kraj Vysočina stanovil ve spolupráci s krajskou mysliveckou radou pro letošní rok nejdůležitější témata, mezi která patří i problematika výkonu mysliveckých stráží. Protože činnost mysliveckých stráží je velmi zodpovědná a vzhledem k tomu, že probíhá ve ztížených venkovních podmínkách a je třeba, aby myslivecké stráže byly po stránce platné legislativy co nejlépe připraveny,“ informoval Josef Matějek, člen rady kraje Vysočina, který také tento seminář zahájil.

 

Jako první přednášející vystoupil Jaroslav Růžička z Ministerstva zemědělství, který účastníky seznámil s právními předpisy vztahujícími se k problematice mysliveckých stráží, a to nejen v oblasti právních předpisů na úseku myslivosti, a upozornil na různá úskalí při jejich aplikaci v praktickém výkonu činností mysliveckých stráží.

 

Karel Janeček ze společnosti Yamaco přítomné seznámil s počítačovým programem „Management zkoušek pro myslivecké stráže“, který by měl ulehčit práci především orgánům státní správy myslivosti, ale i samotným mysliveckým strážím.

 

V další části semináře přednesl Dušan Vybíral z Krajského ředitelství policie kraje Vysočina velmi zajímavý příspěvek týkající se především zákona o zbraních ve vazbě k výkonu práva myslivosti. V závěrečné části semináře odpovídali na dotazy účastníků jak přednášející, tak i IJiří Bartoš z odboru lesního a vodního hospodářství a zemědělství, který také tento seminář ukončil.

 

  • Jiří Bartoš, odbor lesního a vodního hospodářství a zemědělství
    tel.: 564 602 264
    email: bartos.j@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.11.2010 / 18.11.2010

Počet návštěv: 16064
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies