Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Komunální odpady v praxi

kontejnery
Kraj Vysočina uspořádal v Hrotovicích ve dnech 22. – 23. října seminář ke zvýšení informovanosti v problematice odpadového hospodářství. Seminář byl určen pro všechny klíčové partnery zabývající se komunálními odpady v kraji Vysočina, zejména pro zástupce samospráv obcí, pracovníky obecních úřadů na úseku odpadového hospodářství a nejvýznamnější svozové firmy.
 

 
 

Účastníci semináře získali informace o realizacích plánů odpadového hospodářství, různých formách využití komunálního odpadu, problematice energetického využití komunálního odpadu, integrovaném systému nakládání s komunálním odpadem v kraji, připravované legislativě odpadového hospodářství, krajské komunikační kampani i o spolupráci kraje Vysočina se společnostmi EKO-KOM, a.s. a ASEKOL s.r.o. Program byl zakončen exkurzí ve společnosti TTS energo s.r.o., Třebíč, která energeticky využívá biomasu a papír.

 

Šestý ročník semináře proběhl za účasti radního pro oblast životního prostředí Zdeňka Ryšavého, který na místě uvedl: „Chtěl bych poděkovat pracovníkům oddělení technické ochrany životního prostředí za organizaci tohoto semináře. Všechny příspěvky byly na vysoké odborné úrovni a zabývaly se konkrétními problémy odpadového hospodářství. Jsem přesvědčený, že každý z účastníků si odnesl nové poznatky pro svoji práci a seminář tak přispěje mimo jiné k udržení vysoké úrovně třídění odpadů v kraji Vysočina.“

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Komunální odpady v praxi
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.10.2009 / 26.10.2009

Počet návštěv: 30020
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek