Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

VÝBOR REGIONÁLNÍ RADY JIHOVÝCHOD V NOVÉM SLOŽENÍ. HEJTMAN VYSOČINY ZVOLEN MÍSTOPŘEDSEDOU.

logo
První zasedání Výboru Regionální rady Jihovýchod v nové sestavě po volbách do krajských zastupitelstev se konalo 19. prosince 2008 v Rančířově na Vysočině. Novým předsedou Regionální rady Jihovýchod byl zvolen hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, místopředsedou hejtman Vysočiny Jiří Běhounek.
 

 
 

Výbor Regionální rady schvaluje projekty financované z Regionálního operačního programu Jihovýchod, resp. z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Výbor je složen z 16 členů, po osmi z každého kraje. Jihomoravský kraj kromě hejtmana Michala Haška dále zastupují: náměstek hejtmana Václav Božek, radní Zdeněk Pavlík, Jaroslav Pospíšil a Milan Venclík, členové zastupitelstva Zdeněk Dufek, Václav Horák a Stanislav Navrkal. Kraj Vysočina ve Výboru Regionální rady zastupuje hejtman Jiří Běhounek, náměstci hejtmana Libor Joukl a Vladimír Novotný, radní Martin Hyský a členové zastupitelstva Václav Kodet, Jiří Vlach, Jaroslav Vymazal a Miloš Vystrčil.

 

Nově zvolený předseda Michal Hašek znovu poděkoval odstupujícímu předsedovi Miloši Vystrčilovi za vstřícnost ve společných přístupech obou krajů při uplatňování dotační politiky Evropské unie v regionu Jihovýchod. „Navážeme na dobré tradice a výbornou práci našich předchůdců,“ zdůraznil nový předseda Regionální rady Jihovýchod a hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek

Městu Jihlava byly schváleny Výborem Regionální rady Jihovýchod dotace ve výši přibližně 512 milionů korun pro IPRM Jihlavy Regenerace městského prostředí, rozvoj infrastruktury v oblastech sociálních služeb a vzdělávání a všestranný rozvoj občanské vybavenosti 2. července 2008. Předložení žádosti o dotace pro druhou část IPRM Jihlavy nazvanou Zlepšení dopravní infrastruktury, rozvoj veřejné a nemotorové dopravy a mobility obyvatel města je plánováno na v březen 2009. Podrobnější informace o IPRM Jihlavy poskytují oficiální internetové stránky města www.jihlava.cz.

 

Více informací na stránkách www.jihovychod.cz

 

Z materiálů ÚRR Jihovýchod zpracovala:

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • VÝBOR REGIONÁLNÍ RADY JIHOVÝCHOD V NOVÉM SLOŽENÍ. HEJTMAN VYSOČINY ZVOLEN MÍSTOPŘEDSEDOU.
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.12.2008 / 22.12.2008

Počet návštěv: 29288
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek