Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Výzva k předkládání žádostí

logo
Dne 20. dubna 2011 byla vyhlášena 1. kolová výzva k předkládání žádostí o finanční podporu na grantové projekty v prioritní ose 1 Počáteční vzdělávání Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Příjem projektových žádostí bude probíhat do 10. června 2011. Ve výzvě je určeno k přerozdělení necelých 106 milionů korun.
 

 
 

O evropskou dotaci mohou zažádat školy a školská zařízení, vysoké školy, sdružení a asociace škol, právnické osoby působící ve vzdělávání, nestátní neziskové organizace, města, obce a svazky obcí, organizace působící v oblasti volného času dětí a mládeže, hospodářské komory apod. Veškeré informace týkající se podporovaných vzdělávacích aktivit nebo cílových skupin naleznou zájemci ve výzvách uveřejněných na www.vysocina-finance.cz pod záložkami „Finanční zdroje z EU / OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost / Aktivní výzvy“. Případné dotazy budou zodpovídány i prostřednictvím e-mailu: opvk@kr-vysocina.cz.

 

  • Vendula Hanzalová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad kraje Vysočina
    e-mail: hanzalova.v@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 27.4.2011 / 27.4.2011

Počet návštěv: 20520
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek